ahojte potrebujem parťáčku na chudnutie v týnedžerskom veku, kto ide to toho so

mata6654

baby 90 dnovu nechodte zda sa fajn ale nevydrzite .. ja som skusala nieco ine nieze som nevydrzala ale som potrebovala cukor kvoli skole :/ poviete si dobry vyhovorka ? myslite si co chcete ale zaujimave ze vsetci na nasej skole a myslim ze na vacsine tahsich skol ti ktory maju lepsie vysledky maju aj nadvahu a kazdu prestavku do seba trepu keksy cokoladky aj kolaciky ja len na nich kukam stve ma to ale aj im rozumiem ze bez toho rychleho cukru by tak nefrcali v skole a ich telo sito proste ziada nevedia fungovat bez toho a ja ked jem nizk jogurty alebo jablko tak na mna cumia a mi hovoria ze sa nestravujem normalne :D niektori maju v hlave niektori su biflosi (to nikomu nevytykam) ale ani jeden z nich by NEVEDEL fungovat bez cukru par hodin aj keby sa prejedli vajcami,masom... a to kvoli skole
Cize tymto som chcela napisat ze uz iba kvoli tej skole nedokazete vydrzat 90dnovu a dukanovu by ste skoncili este skor lebo ta je bez cukrov ..no tak co poviem si ze ide leto konci skonci skola chudnutie presuniem na jul .. chyba. zacni chudnut uz dnes bez neakeho drastickeho znizenia sacharidov aby si aj v skole fungovala aj po lete . a 65 kg na 167 cm v mladom veku je zle ..ak si myslis ze nie je to chyba . preco? lebo ak chces vyzerat lepsie nesmies byt so sebou spokojna tym padom stratis potivaciu na chudnutie a pri diete este skor lebo po par dnoch ti mozog povie kaslem ana to niesom na tom az tak zle a otvaram chladnicku tj nasledok diet ptm jojo efekt ..

ked chcete schudnut bez hladovania mat sacharidy ako palivo pre mozok aj ziviny tu je jedalnicek:
ranajky:ovsene vlocky s mliekom alebo nizk jogurt + jablko
desiata:2xnizk jogurt,cottage cheese,jablko alebo gr rozok Nejedzte to vsetko naraz!!!
obed ak chcete dajte si to co je. skole ale skolsku jedalen by som vynechala
poobede:ovsene vlocky alebo prazenica(kvapka oleja,nesolit,bez peciva )
vecera jogurt a ovocie
nieje pravda ze ovocie by sa nemalo jest vecer(ak neveceriate o osmej) pretoze by ste mali jest sacharidy po cviceni to neznamena ze zacvicim a dam si snickers!!!
pit iba vodu ziadne dzusy colu alkohol-prazdne kalorie
a cvicit ako sa vam to hodi ale myslite na to ze treba mat viac spalenych kalorii ako prijatych .. tieto veci vyssie z nich sa najete a nemaju tolko kalorii ako 1 cokoladka ktoru si dam ved sa nic nestane :D