Mysleli ste si ze vakcina nemoze byt podvod ?

lost

inac pockat..

hovoris ze by si kliesta nezahubil.

no ale ak je kliest prirodzeny, tak aj TBC ci HIV ci cokolvek je prirodzene :)

ono sa to len snazi prezit :D

to mas ako zraloky... v obyvacke na mna nezautoci, ale v jeho vode ano - je to len mojou volbou ist do jeho teritoria..

(defacto to iste by mohol napisat nejaky kliest, ze preco mu lozim do teritoria)

no ale mne je jedno, nech sa ludia ockuju kazdy vecer a kazde rano, mne je to 1.

ale nech ma do tych srsaciek netahaju..

proti chripke som sa nikdy neockoval a mal som ju len vtedy, ked som chcel, tj. ked som ju simuloval..

nevyvrati to nic, nepotvrdi to nic, no nemam ockovanie proti chripke a zijem..

hlavne mi ide o tie divne a nelogicke ockovania ako je ockovanie proti prasacej chripke, myslis ze to nebol podvod ?

ta chripka zabila menej ludi ako bezna chripka, no aky chaos a biznis z nej bol..

tym nehovorim ze ak by som isiel do nejakeho pralesu, ze by som sa nedal zaockovat proti nejakej chorobe, ktoru by som na 85% dostal ak by som ockovanie nemal a bolo by to smrtlne..

ale nejaka detinska chripka, dobre ze sa ludia neockuju aj proti smogu, alebo nelakuju si celu kozu na tele proti nahodnemu popisaniu fixkou..

lost

neviem ci rozumies tomu co som chcel napisat, tym obmedzovanim slobody..

a porovnavat kliesta s vlkom neviem ci je spravne, mozno ano, ale kliest neprinasa nic pozitivne, okrem toho ze moze redukovat pocet cicavcov v prirode, stavim sa, ze to by sa zredukovalo inym sposobom..

no a k tej slobode, vezmi si priklad:

dnes niekto zastreli niekoho na ulici strelnou zbraou a potom jeden sikovny politik si povie "zoberme ludom zbrane!" a kazdy bude jasat a chvalit ho, ze je genius.

tym padom by zobrali zbrane ktore su pre sebeobranu..

cize ak by som mal zbran a zobrali by mi ju, tak mi nejaky sialeny strelec za asistencie homosexualneho politika obmedzia slobodu tym ze mi zoberu pravu na primeranu obranu..

za primeranu obraznu povazujem hoci aj zbran ktora istantne rozlozi atomy utocnika, je mi jedno ako silna je, ak zautocil, musi pocitat s tym ze sa prepocital a zautocil na niekoho, na koho nema sancu..

bingham

Lost

zaoberas sa nezmyselnostami a navyse nemas pravdu...., pretoze tam kde zacina tvoja sloboda moze koncit niekoho ineho..napr prave toho cigana ;)

to je jednoducho zivot...nebezpecie ti hrozi vsade...a nie vsetko mozes ovplyvnit tak ako by si chcel - to sa neda

ale inak pekne ze by si vyhubil vsetky klieste...takto to zacinalo s vlkmi, medvedmi a vsetkym zivim co ohrozovalo "prirodzene" prostredie cloveka...nie ze by som bol ochranca zvierat, ale to len k tej slobode ;)

a neviem co by sa mi malo dojebat...ockovany som bol ako dieta...doteraz nemam ziadne problemy...a ked v 85(ked sa dozijem) ma bude boliet svalstvo a klby ako 95% ludi v tomto veku, tak urcite to bude tym ockovanim haha :)

lost

bingham

ide o elementarny princip ze cigani obmedzuju moju slobodu.

to mas ako toto, za to ze par idiotov nevie jazdit 200kmh na dialnici, ja nemozem tiez, bez ohladu na to, ci to viem alebo neviem.

a klieste, ano - preco ich nevyhubit? mozu zit niekde v prdeli v dzungli ale nie v meste..

este otazka, vedel si o tom, ze lietadlo moze prasknut aj do tvojej bytovky? radsej zakazme lietadla, vramci bezpencosti..

ale to nepochopis, aspon nie dotedy, pokial ti ockovanie nedojebe svalstvo, potom by som chcel citat tvoj nazor..

cize to je jedno :)

bingham

Lost...genialna teoria naozaj...a este k tomu aj realna...co si si nieco fukol ??? :D

urcite bude lahsie naucit xxxx ciganov k hygiene ako sa dat zaockovat a mas pokoj...
a inak..zltacku nemusis dostat len od spinaveho cigana...

hehe a co myslis nebolo by lepsie vyhubit vsetky klieste ako sa dat ockovat ??? ;)

[zruseny17]

lost-v tomto pripade je to naozaj genetika...
a strasne moc nad vsetkym spekulujes:)
mame tu atomku,ktovie co vobec dychame,pijeme,co na nas pada z tych "praskovacich" lietadiel...:))keby som mala uvazovat takto tak si bud uzeniem nejaku psychoporuchu alebo skoncim v nejakej hermeticky uzavretej vakuovej bubline...

bingham

GoFruit

Na tvojom mieste by som bol velmi opatrny s tou zdravou stravou, lebo tvoje dieta moc surove nemusi...a to je sice pekne ze beries zodpovednost za dieta, ale v konecnom dosledku to nic neriesi...

a je velmi zaujimave ze aj ked sa stravujes "zdravo" stale mas nejaky problem...ja neviem co je choroba, mam max fyzicku zataz a naposledy co mi robili komplet testy, tak som 100% v poriadku...asi na tom nieco bude...

A som zaockovany... - nemam ziadnu alergiu, ani ine problemy...

lost

to je broste v analogii nieco take, ako ked som v MHD a namiesto toho aby si chory clovek dal ruku k ustam, ked kychne, tak kychne na mna na plne pluca a ja potom musim zrat tabletky, aby som neochorel.

vsetko by sa vyriesilo tym, ze by si chory clovek dal k ustam ruku.

len toto som chcel povedat tym predoslym prispevkom..

lenze u nas na Slovensku sa takto nic neriesi.. (absolutne nic, ani skolstvo, ani cesty, ani strava)

lost

nikushka

cize z coho dostal alergiu?
ak nie zivotny styl, co mozeme kludne vylucit.

tak bud genetika

ALEBOooooooooo ?

zeby vakcina ?

mimochodom zit s pocitom, ze kazdy den mozem od niekoho dostat hociaku chorobu, pricom ich moze byt 100 000 odrôd, by sa mi nechcelo..

zabit cloveka moze hocico, napr vodic co neda prednost na priechode pre chodcov a proti tomu sa zaockovat neda..

tym len chcem povedat, ze sa dnes ludia priserne boja vsetkeho mozneho, aj fiktivnej hrozy, vid 9/11 ...

a este jedna vec.

co nikdy nepochopim.

PRECO SA JA MAM DAT ZAOCKOVAT SAKRA! PRECO NENAUCIME CIGANOV K HYGIENE ???

to je take extremne antilogicke, ze aj antihmota a samotny antiboh tomu nesiahaju po clenky..

cize zase vdaka 5% obyvatelom, resp 1% z celej populacie, co si nevedia umyt ruky musi 99% trpiet..

logicky krok by bol taky, ze problem riesit v jadre, tj. naucit ciganov k hygiene alebo ich deportovat do e-babylonu (rozumej Bruselu)

potom by som sa ja nemusel bat, ze od nejakeho fagana chyti moje dieta nejaku plagiu...

ale jasne, strach je silny motivator..

[zruseny17]

gofruit-nie vzdy je to o zdravej strave...moj syn od narodenia ma vsetko bio,mame vlstnu zahradu,vajicka,zeleninu,ovocie,mlieko,maso...sladkosti nemusi,radsej si da mrkvu,jabko...a aj tak ma tak tazku alergiu ze cely rok od marca az po november ma problemy...genetika nepusti aj keby jedol neviem co...