prečo?

Príspevok v téme: prečo?
pulley

Je nám vyčítané, že šacujeme telefóny..ale prečo tam potom vždy nájdeme to najhoršie? bývalí ma podvádzali, stretla som človeka o ktorom som si myslela, že by mi to nikdy neurobil, verila som mu tak ako ešte nikomu a nakoniec je taký istý ako všetci..máte ešte energiu riešiť vzťahy? veď z človeka sa za každým stáva len väčšia troska..nakoniec nepoužiteľná pre vzťah..

Carie

Je fakt, ze najlepsie sa maju kurvy. Nemaju city, nikoho nelubia len seba a chlapov len vyuzivaju. A ti im lezia pri nohach. Prave som zas citala knihu "Preco ja?" a ta autorka, to bola kralovna vsech kurev, doviedla to do uplnej dokonalosti. Chlapov len vyuzivala, vsetkymi pohrdala, bola velmi krasna, v sexe uplne dokonala a chlapi sa isli potrhat aby sa mohli stat jej milencami. Ale ona si vyberala len takych, z ktorych mohla nieco mat. V kariere to cez postel dotiahla velmi daleko. Za cely zivot stretla len jedneho chlapa ktory bol voci nej imunny a nechcel ju, aj ked sa mu podkladala a to pritom nebol gay a mal priatelku. Skoncila neslavne, umrela na aids. Takze, bohuzial, takyto je tento svet, taki su chlapi, je velmi malo takych, co nepodvedu ani ked budu mat prilezitost.

Carie

miauu: no presne. a to som napisala este slusne. Ked sa nastval, tak inymi vulgarizmami ma castoval. Podla neho on bol svetec a ja som vsetko pokazila a vsetko je len moja chyba. Keby som mu verila, mohli sme mat krasny vztah. Co na tom, ze ma krmil samymi lzami.

miauu

Carie: "a ked ja to nechapem som hystericka, chorobne ziarliva, psychopaticka krava." tak to nie len mne vynadane za nieco za co som nemohla? :D mna tiez oklamal do oci a kto z toho vysiel ten najhorsi? ja ;)

pulley

inak ale trafený klinec po hlavičke, keby to vedeli aspoň tajiť a nerátať s tým, že máme IQ húpacieho koníka..

pulley

Carie: silne o teórií neviaž sa odviaž sa začínam uvažovať..ale skôr v takom zmysle, mať partnera(ov) len na sex..netúžim po tom niekomu moje krivdy vracať, ale energiu už dávať do vzťahu nemám hlavne keď viem, že sa to pravdepodobne skončí znovu tak isto..

zewa: dôvody boli rôzne neviem či ťa ešte ľúbim, alebo aj stereotyp zaznelo, alebo že nevie čo chce..ale kde je vlastne pravda?:)

Carie

zewa: co uviedli ako dovod, no ten posledny co ma podvadzal co myslis. Najskor nechcel priznat, zatlkal, vymyslal si najdebilnejsie vyhovorky ake sa len daju vymysliet. Ked sa uz nedalo skryvat a vsetko bolo prevalene, tvrdil, ze s tou druhou sa stretaval len preto, ze si vyborne rozumeli, ze sa s nou vyborne kecalo ale ze on s nou nespal. Ano, ona o tom nevedela ze ma frajerku rovnako ako ja som nevedela o nej, ale to nikdy nevysvetlil preco. A takisto to, ze sa s nou zoznamil na zoznamke kde hladala vztah. Ale mne tvrdil, ze ona vztah nehladala. A on nevie preco to mala v inzerate uvedene. Proste on predsa moze mat kamaratku s ktorou sa stretava a ked ja to nechapem som hystericka, chorobne ziarliva, psychopaticka krava.

Carie

Uplne s tebou suhlasim. Ja ked som bola tinedzerka, mala som naivne romanticke predstavy velkej lasky az za hrob. A cakala som na taku. Potom som stretla chlapa, o ktorom som si myslela, ze je ten pravy, ze mi ho poslalo samo nebo a on ma akurat dobre vyuzil a zneuzil. Citila som sa po vztahu jak vycucnuty citron, 2 roky som nebola schopna mat dalsi vztah. A aj ked som neskor este nejake mala, nevysiel ani jeden, bud podvadzal alebo klamal alebo oboje dokopy. Dnes som uz vyliecena zo vsetkej romantiky, lasky a podobnych debilin. Spravam sa k muzom tak, ako oni ku mne, uz nie som verna, kludne si uzijem aj s inym. Preco nie? Oni to robia takisto, nemusim mat vobec ziadne pocity viny. A my zeny to narozdiel od muzov vieme aspon dokonale zamaskovat, ze oni na to nedojdu lebo su sprosti a my sikovne. Takze moja rada znie, nepatraj a uzivaj si. Ber zo vztahu to dobre co ti dava a prilis sa neviaz.

zewa

Treba to stale skúšať. Raz príde ten pravý, čo bude mať oči len pre teba. Ked si sa s nimi potom rozprávala, čo uviedli ako dôvod vyhladania inej ženy?