Bolest kolena

Príspevok v téme: Bolest kolena
Viktorko

Zdravim, chcel by som sa spytat ci niekkto zazil podobny problem ako ja. Pred zhruba 10 mesiacmi mi operovali lave koleno (plastika predneho krizneho vazu). Moj proble msak s pociva v druhom kolene nie vtom operovanom (to je na 100 percent jak predtym). Ide mi o to ze v obdobi kedy mi operovali lave koleno som zrejme viac zatazoval prave tozdrave a odftedy vnom niekedy citim zvlstnu bolest. Tazk osa to definuje ale niekedy napr ked predkopavam tak citim ako keby v predu vedla jablcka ma pichala slacha. Samozrejme ze neviem ci je to nejaka slacha ale tak to apson niekedy boli. Inokedy ma zas boli koleno akokeby os mmal reumu a inokedy ma boli zase sval hned nad koleno ma zadne slachy za kolenom. Chcem sa spytat je toto otazkou mojej psychiky? Je mozne ze si nejaku bolest stale namyslam a preto viac natahujem koleno aby os msi dokazal ze mu nic nie je a z toho natahovania potom vznikaj utake bolesti sliach? A je taktiez mozne aby som mal poskodene nejake tkanivo v kolene kktore som pred tym nikdy nemal zranene?Dakujem za odpoved. Viktor