Partner ma priatelku

Príspevok v téme: Partner ma priatelku
imejlka

Moj partner s ktorym zijem ma na azete priatelku, zaujimave je, ze len ona ho ma v priateloch on ju nie. Ked som sa ho na nu spyatla, povedal, ze sa poznaju z prace.To dievca ma 18 rokov a je v 8 mesiaci tehotenstva. Opustil ju jej priatel, s ktorym je tehotna, ale ze sa len tak kamaratili v praci. Predvcerom mu vsak telefonovala domov.Nastvala som sa a ked odisiel z domu, napisala som jej na azet.Vymenili sme si tel. cisla a to dievca mi povedalo, ze sa nestretavali len v p[raci, ale najma po praci v istej krcme zahradneho typu, kde jej kupoval kofolu, obcas aj pizzu. KEdze sa obcas pohadame, vravel jej, ze nema zavazky a ze si s nou prenajme byt, ze mozu zit spolu, lebo ona nema kam ist po porode byvat, otec ju vyhazduje z domu. Povedala mi, ze jej povedal, ze sa do nej zamiloval. Ked som mu to povedala nastval sa a napisal jej asi 10 vulgarnych sprav. Ze nech si ho okamzite vymaze z priatelov, ze s mnou uz nic nechce mat, dokonca si zlomil svoju telefonnu kartu, aby mu uz nevolala. Presviedca ma, ze s nou nic nemal, co mi aj ona sice povedala, ze k sexu nedoslo a ze s nou bol len parkrat na kofolu a ze to, ze s nou chce byvat jej povedal len preto, ze sa hadame, ze ak by som ho nechala, tak potom by to snad spravil. Co by ste si o tom mysleli?

Maros75

imejlka- su niektore take baby......su mierne narusene a dokazu si navymyslat aj nemozne.Ak v ich hlave preskoci a zamiluju sa,urobia vselico,len aby dotycneho ziskali.

Carie

Ta mlada si zrejme nevymyslala, vsak sam sa priznal, ze jej navrhol ze s nou chce byvat a ako dovod uviedol, ze sa casto hadaju. A ze keby ho nechala, tak uz aj si s nou prenajima byt. Toto je spravanie milujuceho partnera? Kopnut ho do guli kurevnika! Nech si ide tam, kam ho pero tiahne, bude sa starat o cudzie dieta a tam sa urcite hadat nikdy nebude. Lebo na vztahu netreba pracovat, ked nieco skripe, treba navrhovat kolegyni spolocne byvanie.

AdamKrt

Pravda - je tehotna, nema nikoho, moze kalkulovat, ze rozvrati vztah a chyti si chlapa. Tazko povedat, kde je pravda. Z oboch stran to mozu byt polopravdy, ci vymysly.

meri.m

Mne sa nezdá až také divné, ak chcel pomôcť kamoške z práce, ktorá je tehotná a nemá nikoho, kto by sa o ňu postaral. Tá baba od neho asi čakala viac, ale podľa reakcie do nej zamilovaný nie je, takže ja by som z toho drámu nerobila.

Dzony_Bravo

Mne sa raz stalo, ze som mal priatelku a jednu ctitelku, ktora ma chcela a ta si povymyslala hluposti a napisala rozne spravy mojej vtedajsej priatelke, len aby nas rozdelila...

Nakoniec sa jej to aj podarilo (nastastie :) ) ale mne sa tak zhnusila, ze jej snaha tak ci tak vysla nadarmo a neziskala ma.

Takze mozno si fakt ta zenska vymysla, pretoze asi potrebuje niekoho, kto by sa o nu postaral. Ale zasa aj on je tlk, ked jej nieco take povedal...

Krcma zahradneho typu :) :) :) - to ma pobavilo

Maoam

mierne schizofrenicke, ale nic neobvykle u niektorych muzov ;-)

nespi s nou (este) podla vsetkeho len preto, ze je vo vysokom stadiu tehotenstva a onedlho bude rodit, ale to je len moj nazor

moj ex to tahal naraz na tri strany a kazdej rozpraval nieco ine :-), bolo celkom zaujimave si vypocut tie druhe dve verzie, pekne mi to otvorilo vtedy oci :-)

co si myslim - cim skor sa ho zbav