Vyvolanie menstruacie

anulik

Najlepšie na privolanie menštruácie je tonic, červené víno, červená repa, alchymelkovy caj a červené ribezle. :)

anulik

Najlepšie na privolanie menštruácie je tonic, červené víno, červená repa, alchymelkovy caj a červené ribezle. :)

lucka25

PORADTE MY MESKA MY MENZES NAPOSLEDY SOM MALA DECEMBRI A JANUARI SLABU NO A TERAZ MY MESKA UZ PAR DNI ALE TEHOTNA NIE SOM URCITE NEJAKY OSVEDCENY CAJ ALEBO HOCICO INE DAKUJEM

Iba Katka

Lucka a chceš domáce rady alebo odborné? Domáce vravia teplá sprcha a kúpeľ, červené víno... Odborné vyvolávačka u gynekológa.

Inak ja mám nepravidelný cyklus (bežne 40-56 dní), ale keď sa mi vyšplhal na 63 tak som šla k lekárovi, pichol mi vyvolávačku a dostala som to až o dva týždne od nej! Čiže som sa načakala

lucka25

AHOJ CHCEM RADU meska my menzes par dni naposledy som mala decembri a januari taku slabu a uz my par dni meska ale tehotna urcite nie som poradte ako vyvolat mestruaciu dakujem za radu

madamigella

ja som mala naposledy 11decembra len šdni a od vtedy do teraz nic na vivolavacku som uz bola a este stale mi neprisli s manzelom sa pokusame o babo a mozno sa podarilo a mozno nie

Linda123

Menzes sa da vyvolat aj po domacky. Ak mozes nedavaj si pichat vyvolavacku. Mne menzes prestal na cele tri roky potom sa mi vratil asi vdaka tomu ze som si nasla frajera ale vyvolavacku som nechcela. Potom som ale znova tri mesiace nemala a pomohli mi bylinkove caje ale zevraj velmi ucinny je podla cinskej mediciny vyvar z petrzlnovej vnate. Poznam baby co im to pomohlo tak by mohlo aj tebe za pokus to stoji je to prirodne ziadne hormony :)
Uz sa to riesilo v inych temach tak som ti to skopirovala. :)
" vývar z petržlenu a petržlenovej vňate. Treba nakrájať čerstvý petržlen a vňať do hrnčeka, zaliať vriacou vodou. Piť 2xdenne.Vraj je to veľmi účinné" :) daj vediet ci pomohlo

Nika85

odpovedam, dakujem za prispevok.

Lekarka mi na to, ze mam nepravidelny cyklus, nepovedala nic viac, iba ze to je bezny jav. Naordinovala mi HAK, ktory som vsak pred cca rokom vysadila. Tym to cele vlastne i uzavrela.