necitím sa pre neho dostatočne dobrá..

Príspevok v téme: necitím sa pre neho dostatočne dobrá..
lola120

Mali ste už pocit, že nie ste pre svojho partnera dostatočne dobrá?

Môj partner bežne narazí na to, aby som schudla, a nakoľko viem, že sa mu páčia chudé dievčatá, ale úplne chudulinké, tak sa ma to dotkne a urazí ma to. Potom to pretočí na srandu, no mne tie narážky na moj vzhľad a postavu nerobia najlepšie, a niekedy mám úplnu nechuť sa s ním baviť. Pre neho sú všetky tieto narážky brané, ako sranda, ale ja by som si nikdy nedovolila robiť srandu z jeho vzhľadu lebo viem, že to častokrát na škodu a viem, že tým dokáže človek ublížiť. Pričom ja mám postavu celkom fajn, mám štíhle nohy, prsia akurát, ale nemám bruško najplochšie. Proste stále mi dáva najavo, ako je so mnou nespokojný, hovorí mi ako sa mám obliekať aby som sa mu páčila, že mám nosiť opatky, legíny a podobné veci.

Minule mi napr. povedal, že som nenormálna, proste dokáže mi povedať hocičo, a mňa to zabolí. Ja sa premienim v tomto vzťahu na plačka a nie na niekoho, kto je štastný, pričom on je v iných veciach vo vzťahu dokonalý.

Som len ja prehnane citlivá, alebo by ste mali taký istý pocit aj vy?

miruska5

zabudla som dopisat k tomu ako opisuje tie baby : krasne dlhe stihle nohy :( topanky na opätku, leginy alebo sukna, krasny zadok ... atd :(

miruska5

velmi som necitala vsetky prispevky, ale moj priatel, s ktorym som pol roka je taky isty :( robi si srandu z mojho bruska, stale mi hovori o byvalej s ktorou sa rozisiel pred dvomi rokmi aka bola dokonala, opisuje mi baby, ktore videl ake boli krasne, este aj cez telefon ked spolu volame, ( leginy, tricko z vystrihom, krasne dlhe blond vlasy atd..). Ked som sa s nim prvy krat stretla mala som okolo 85 kg a moja vyska je 176 cm. Koly nemu som schudla za tri mesiace na 64 kg. Zo zaciatku mi nepovedal nic, ze aka som bola... no v poslednej dobe mi hovori, ked uvidi nejaku ako on hovori "tucnu" babu ktora moze mat okolo 90 kg, ze: vidis?? taka tucna si bola aj ty... taky mega velky zadok si mala, aj ked sa obranujem ze az taky som nemala, povie ze aj horsi :( stale mi hovori ze by som mala ist behavat a take veci aby som si vypracovala aj stehna aj brusko :( raz som si urobila srandu ja, ze ma velke brusko a mal by s tym nieco robit a viete co mi povedal??? sa poser!!! ked a ti nepaci tak si najdi ineho !!! lenze ja som to povedala tak isto zo srandy ako to akoze on mne zo srandy hovori :( a ked mu poviem ze som mu len chcela ukazat ako sa citim ja ked to hovori on mne tak sa zacne hnevat ci si odteraz zacneme vsetko vracat a uz je hadka na svete :( potom, ked chce sex, tak vie byt fakt "uzasny", povie mi ze aka som krasna, ze pre neho som dokonala, ze sa mu pacim taka aka som :( ked smie niekde na kofole a je tam vela chlapov, povie mi ze sa na nich nemam ani pozriet, lebo bude potom pozerat on po inych babach :( tak ja sa ani nepozriem aby bol spokojny ale on stale pozera po inych babach :( a tak ze ani nevnima co mu hovorim a ked sa nahnevam tak je hadka :( pozera na ne kym nezajdu tak ze ich uz nevidi :( stale mi hovori ze si mam zehlit vlasy lebo jemu sa to velmi paci :( lenze tym sa tak velmi nicia vlasy ze konec :( teraz som si ich uz dost dlhsiu dobu nezehlila a pred par dnami som mu chcela urobit radost tak som si ich vyzehlila :( on sa ma opytal ze kam idem ze sa tak paradim a ze co sa stalo ze som si cih vyzehlila ked som to doteraz dlho neurobila :( ked sme niekde vonku a ja mu chcem dat pusu, tak sa ma opyta ci som videla byvaleho ze mu idem dat pusu :( ked poviem ze nie, ze len proste ma napadlo ze by som mu rada dala pusu tak mi neveri :( ja sa nemozem ist zabavat s kamoskami nieto este s kamosmi a on chodi na oslavy narodenin kamaratok a do rana sa neozve a zavola mi len ked je uz najebany a chce aby som mu cez telefon dokazala ako ho lubim :( no trosku som odbehla od temi .... prepacte :( proste sa pri nom citim, ze niesom pre neho dost dobra :( ale potom preco je stale so mnou ???? vidi na mne kazdu chybu .... mas velke brucho, siroke boky, pritom nemam, tu mas toto a tu zase toto a toto by si na sebe mala zmenit a tamto by si mala zmenit a tak ..... hrozny pocit :( ale ak mu ja nieco poviem naspet tak sa nahneva a chce odist :( alebo sa hadame :( velmi hadame :( uz ani neviem preco ho lubim ale viem ze ho velmi lubim :( preto som sa s nim este nerozisla :( ukazalô mi aj tu dobru stranku jeho povahy a do tej som sa velmi zalubila a asi stale dufam ze sa zmeni :( lenze on chce zmenu iba odomna :( pomaly prestavam verit ze sa zmeni .... uz som uplne prestala hovorit ze sa mi nieco nepaci a stale som zla :(

??

Ale samicka ma moznost jeho zamindrakovanost vynuchat, lenze v case rozhodnom pre toto zistenie byva docasne oslnena jeho perim a prehliada jeho naznakovite prejavy..

??

Maoam, zamindrakovany samcek je extremne rozsireny, ale ma skvelu schopnost maskovania sa medzi ludmi. Preukaze sa najcastejsie vo chvili zlyhania a zautoci najzakernejsim sposobom na partnerkino citlive miesto, ktore velmi rychlo vynucha.

Maoam

mna len mierne zaraza, ze za dva dni je tu piata taka tema, zamindrakovani samcekovia sa zdaju byt rozsirenym druhom

Maoam

nie, ziadni mrtvi pacienti :D

ma tam rozne studie a terapeuticke plany :D

mam k tomu este Keppru, postupne zvysi na 75mg a potom az na 100mg