necitím sa pre neho dostatočne dobrá..

Príspevok v téme: necitím sa pre neho dostatočne dobrá..
lola120

Mali ste už pocit, že nie ste pre svojho partnera dostatočne dobrá?

Môj partner bežne narazí na to, aby som schudla, a nakoľko viem, že sa mu páčia chudé dievčatá, ale úplne chudulinké, tak sa ma to dotkne a urazí ma to. Potom to pretočí na srandu, no mne tie narážky na moj vzhľad a postavu nerobia najlepšie, a niekedy mám úplnu nechuť sa s ním baviť. Pre neho sú všetky tieto narážky brané, ako sranda, ale ja by som si nikdy nedovolila robiť srandu z jeho vzhľadu lebo viem, že to častokrát na škodu a viem, že tým dokáže človek ublížiť. Pričom ja mám postavu celkom fajn, mám štíhle nohy, prsia akurát, ale nemám bruško najplochšie. Proste stále mi dáva najavo, ako je so mnou nespokojný, hovorí mi ako sa mám obliekať aby som sa mu páčila, že mám nosiť opatky, legíny a podobné veci.

Minule mi napr. povedal, že som nenormálna, proste dokáže mi povedať hocičo, a mňa to zabolí. Ja sa premienim v tomto vzťahu na plačka a nie na niekoho, kto je štastný, pričom on je v iných veciach vo vzťahu dokonalý.

Som len ja prehnane citlivá, alebo by ste mali taký istý pocit aj vy?

Maoam

no, tak nejak, len je to dost tazke, odhalit ten skutocny mechanizmus ZA tym

zvlast, ak niekto vyrastol v takom prostredi a je to pre neho 'normalne', alebo ak mal niekto viac takych vztahov a 'uveril' tomu, ze chyba je fakt v nom (pritom problem mali najmä ti partneri)

ale tak Lola na to uz prichadza...to je dobre