Fliaciky v hrdle

Príspevok v téme: Fliaciky v hrdle
Palovi

Dobry den
Vedel by mi niekto poradit identifikovat, mam na pozadi hrdla po otvoreni ust akesi nazltle fliaciky uz par dni a dnes mi zacali tie v nizsej casti hrdla dokonca trochu prekazat pri prehltani(drazdia ma), ale zial som v zahranici a nemozem vyhladat konkretneho lekara, velmi by mi pomohlo keby niekto vedel priblizne co to je a pripadne ci je to vazne, vopred dakujem, vid fotka:
s16.postimage.org

Kathy21

noo tak mozno len este budes chory :D ktovie ja som mala hnisave hrdlo ale az tak ze som ani jest nevedela, lebo zlata lekarka mi nato nic nedala a nechala ma trapit mesiac, napokon mi dali nejaky roztok. Ale tak ja som mala mononukleozu. Dobry je na to myslim ze aj Jox ale to asi iba na lekarsky predpis.

Palovi

Nebol som chory, len mi bolo trosku rano nevolno ale to s tym nemusi suvisiet, nemam teplotu ani nic, tak neviem. Ale drazdi mi to hrdlo, ako to tam mam trosku napuchle a stve ma to :D

Kathy21

no tak bolievata aj hrdlo??? a nebol si chory pred nedavnom?? moze to byt aj angina alebo mononukleoza a take veci radsej by som sla k lekarovi lebo to bude asi hnis takze jedine lekar ti pomoze.