2 eur na hodinu + zvladli by ste tak makat?

capricorn

v tejto republike je riadny bordel a spina...2 eur brigada je v pohode ved bezne citam inzeraty na 1.50 vypomoc do kuchine ci casnicky a ked pocujem ze murari maju 3.10v cistom tak sa ani nedivym ze dru :) na tvojom mieste ak si dievca ako lusk by som isiel na benzinku umyvat okna tam sa da pekne zarobyt,alebo ak vies jazyk robyt casnicku do grecka uz sice nie ale cyprus ci ine destinacie su v pohode,sice vela nezarobys 400-500 na mesiac ale mozes trhnut na tringeltoch a si 4 mesiace pri mori:)

spievalo sa v jednej piesni ze-na slovensku dobre nebude pokial slovak panom nebude-nejak tak,no niesom si isty ci nebolo lepsie ked nam diktovali rusi,kazdy robyl mali skoro vsetci podobne no ale sme boli obmedzovany v slobode prejavu a cestovani,len co z toho mame ze dnes niesme ked vecsina nemame zaco cestovat a prejav nam hovno platny kedze politici sa nam smeju do chsychtu,niekedy sa fakt hanbym ze som slovak a ze sme taky sprosty narod a nechame zo sebou tolko zametat,ked porovnam narody vsade do okola,su tam strajky za kazdu malickost a nasa mobilizacia pri gorile bola skor komicka:) madari,francuzi,greci si vedia zastrajkovat a obhajit svoje aj bratia cesi,len nasej mentalite ohybania chrbtov a uctievania mecenasov neviem prist nachut...

lost

A co pre to lu dia ro bia ?

placu na nete :)

keby mali trochu menej dute hlavy, rozobrali by budovu vlady tehlu po tehle a povesali by vsetkych zlodejov v nej..

ale slovaču to evidentne nevadi :)

Lulu2011

sio - sio presne ako vravis, davky na romov su len zlomkom, oproti tomu, co si z dani nakradnu politici ako vrchni cinitelia, na invalidku ma narok len ten, co sa drzi jednou rukou hrobu, suseda je na tom mizerne, dostava 180 eur invalidku po roznych operaciach, ale z toho by nevyzila, tak chodi este robit na polovicny uvazok, kym ako tak vladze

dakujem :) aj tebe drzim palce, ked ma clovek rodinu je tazke vyzit z tak mala, ale na vychode pokial nie si IT, alebo riaditel nejakej pobocky, ci zamestnanec USsteelu, alebo VSE je to tazke

sio

Je to smutne a tie odmeny su trapne vsak slovensko koli takymto srandickam a odmenam na konci ci zaciatku roka skonci ako Grecko a to nie koli socialkam ,romom,alebo dochodkom.Skoncime tak koli vlade ktora hospodary tak ako vsetci vydime ked sa prevali v sparavach skandal.Je to smutne ale zdravie je predovsetkym aj ked je nutne z niecoho zit...Tak ti drzim palce

Lulu2011

sio - to ma stve, ze proste je tu taka biedna situacia, ked vidim v pravach ze odmey a odstupne 150 000 eur a ine "srandy" len pozeram, ze toto snad nie je pravda, ja mam navyse zdravotne problemy a usudila som, ze tie 2 eura a makanie by mi skor uskodilo ako pomohlo, tak hladam pracu, na ktoru som kvalifikovana, nieco v kancli

sio

Tak 2 ecka ozaj vyborne ale ked sa pozries na strednom a vychodnom slovensku vsetci davaju podobne a musis makat ako fredka.Hlavne ze makas...ale zase keby si aj taku robotu nevala tak koncis na podpore co uz je hranica konecnej...Ja som pracoval vo vw pod kontraktnou firmou a oni nam tak davali a to este aj na 16 hodinach.Celkovo nedavali ani gastrace a vsetci sa tvarili ako keby sme chceli z ich vrecak viac nez mozu dat ale Boh vydi a tresce ...Byvaly sef ma peniaze a problem zo zaludkom na ktory skapina a koordinator zase ziskal nador uz ho ozaruju.Netesim sa ale tu sa to pekne kristalizuje a naco su im teraz tie peniaze?...Ale doprajem im nech len maju dlhy zivot a mozu kricat preco???
Nuz ale realita je ze aj ja pracujem za 2,70 € na hod a teda marna slava ale robit musime.Tak pekny den pracuj a hladaj nieco lepsie aj par centou navyse vzdy potesi

Lulu2011

Ovecka - co sa ti nezda? ziadne bohatstvo to predsa nie je, ak robi clovek po 4-6 hodin denne (viac sa neda) to nie je ani 300 eur mesacne

0vecka

men sa to nejako nezda sak 2 EURa v cistom to je viac ako minimalka a potom plno ludi place ze robi za minimalku...

bankianka

ja ked som potrebovala brigadu, isla som robit do pekarne, utierala som aj zachody a robila za pasom a bolo to menej ako 2 eura v cistom !!!