Akné

Príspevok v téme: Akné
Žaburina

Ahojte.

Mám 15 rokov a nepríjemný problém menom akné. Chcel by som sa spýtať na nejaký váš zaručený recept, ako sa ho zbaviť. Či už bylinné odvary, alebo Dermacol alebo niečo podobné. Prosto čo používate vy a ste s tým spokojný

P.S. to akné nie je brutálne. Jednoducho také obyčajné pubertálne. Čelo, nos a plecia.

Za rady vopred Ďakujem.

sitočoješ

jednoznačne súhlasím s Foxi každý typ pleti je iný t.j. nemusia niekým ,,overené" krémiky pomôcť každému. Ale ako píšeš Žaburina, že to nieje ťažia forma akné - ja by som ti radila len sa možno lepšie stravovať - ovocie, zelenia, veľa čistej vody a taktiež si čisti pleť každé ráno aj večer a nezabúdaj na pleťové masky s ílom, napríklad.

Foxi

Ja používam len pleťová voda AKNELOT (2€) a detský krém BUPI (2€)+ každé ráno si tvár opláchnem ľadovou vodou(sťahuje póry). Účinné a hlavne lacné. Skúsila som už mnoho drahých "vecí" na akné a nezabralo....Menej je niekedy viac :)
- na druhej strane každý máme iný typ pleti...nemusí zabrať.
- z takých všeobecných vecí čo sa týka akné, treba hlavne prečistiť krv, piť veľa,veľa vody a hlavne si vyrážky nevytláčať a zbytočne "neobchytávať" !!! :)
Držím palce