Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz dalej nevladzem

Príspevok v téme: Uz dalej nevladzem
bauer

Zdravicko...niekde som to uz pisal, no jednoducho nechala ma kocka po 4 rokoch, ze ma uz nemiluje a chce ineho...presiel som si kadecim, prve 2 dni mi to bolo jedno, potom som tyzden lezal s neurozou, potom den v pohode, potom prisli depresie a teraz po 2 mesiacoch uz nevladzem, strasne mi chyba, milujem ju z celeho srdca, zblaznim sa z pocitu ze ju uz neuvidim, uz viem ze to je laska mojho zivota, potrebujem ju pri sebe, napriek tomu ze ma nechala kvoli inemu, ju chcem spat po 2 mesiacoch...som vobec normalny? btw mam 23

Dadula56

Cas to zahoji...Ja ti radim vyslovene si nalinkovat den, aspon kym to najhorsie neprejde, aby si mal stale cinnost, aj ked mas chut len lezat a premyslat nad skoncenym vztahom. Chodievaj sportovat, za kamaratmi, neviem, ci pracujes/studujes, ak studujes, najdi si na leto brigadu atd. Aj ked ta tie aktivity bavit nebudu a bude ti stale smutno, aspon chvilkami sa ti podari zabudnut. Nesmies vypadnut zo zivota, musis ist dalej. Casom bude lepsie.

mminni

jasne, ze si normalny, len mas zlomene srdiecko a po takom dlhom case chapem, ze je tazke si zvyknut na to, ze ta druha osoba uz nie je sucastou tvojho zivota. musis to len vydrzat a casom to preboli. no dovtedy sa snaz co najviac zamestnat svoju mysel nejakou robotou alebo inymi povinnostami, venuj sa konickom a hlavne bud vela s ludmi, kamaratmi a tak.. drz sa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.