Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako som vyliečila alkoholika

Príspevok v téme: Ako som vyliečila alkoholika
miau23

Uf, kde začať. Myslím, že nehľadám nijakú vašu odpoveď či postrehy, chcela by som sa len podeliť s mojim doterajším životným príbehom a ukázať, že všetko sa dá, len treba chcieť a hlavne nikdy neprestávať veriť. Mala som 23 rokov, keď sa mi zmenil život a teraz môžem povedať, že som ho niekomu zmenila aj ja. žila som vo vzťahu, ktorý síce naoko fungoval, ale vo vnútri bol rozvrátený úplne. Vzájomnou neverou, partner sa k nej nikdy otvorene nepriznal, ale vycítila som to a neskôr aj priamo potvrdila. Ja som sa zamilovala do muža, povedzme, že nádherného, na prvý pohľad, no životom skúšaného, rozvedeného otca dvoch detí, ktorý si veľmi rád vypil. Neskutočne rád. Potom ako sa moja nevera prevalila a ja som sa rozišla s partnerom, rozhodla som sa, že to skúsim s mojim neverníkom. Ani sa mu veľmi do vzťahu nechcelo, viac miloval svoju fľaštičku, no mal smolu, že ma stretol :-D Vo svojom alkoholickom omámení si ani akosi nevšimol, že som sa mu postupne pomaly nasťahovala do bytu a rušila jednu jeho seansu za druhou. Zničila všetko, kde bol len náznak alkoholu, začala sa o neho starať, variť mu, upratovať a hlavne milovať. Po dlhých dňoch, kedy ma prosil aspon o kvapku alkoholu, kedy plakal po nociach a ležal absťákmi úplne vyčerpaný v mojom náručí, po mnohých skúškach, ktorým som ho vystavovala, brala ho na akcie, grilovačky, opekačky, pijačky....Po dlhých mesiacoch a rátajme to aj rokoch, som konečne videla výsledok. Je čistý už 7 rokov. 7 rokov som ho ťahala z tých sračiek a oplatilo sa.Musím však podotknúť, že nikdy nebol agresívny ani sa vulgárne nevyjadroval keď sa opil.Aspon nie voči mne, nikdy na mna nezdvihol ruku ani ma neosočoval. V časoch absťákov, to bolo horšie, vypočula som si kadečo, ale zvládla som to, lebo som vedela, že to robím len pre jeho dobro. Momentálne mám najlepšieho muža na svete. Dúfam, že sa nikdy viac nezopakuje jeho alkoholové obdobie, hoci nikdy nehovor nikdy.Naďalej však budem pevne stáť pri ňom a dostanem ho z ďalších sračiek, ak sa do nich dostane. Každý deň mi dáva najavo, že som mu zachránila život a že ho bude dýchať len pre mňa. Zvládli sme to a verím, že môj príbeh snáď aspoň niekomu pomože :_D

Agnes998

veve4: mozes to skusit tak, ako radi zakladatelka temy. Proste sa k nemu nasackuj, jedneho pekneho dna stoj pred jeho dverami s kufrom, odstrc ho a nastahuj sa. Potom rus jeho seansy a likviduj vsetok alkohol co najdes. Bud na teba zavola policiu a necha ta vyviest, alebo sa to niekam pohne :-)

sususu

p.d. viem ze to nie je k teme ale co take ti robil tvoj otec ze ho takto hrozostrasne prirovnavas??? :-( cokolvek robil je mi to luto ze takito ludia existuju...

p.d.

Vyliecila si ho laskou. Ja som mal otca alkoholika, je to jedna spina obludna oproti ktoremu je satan len neposludny anjelik.

veve4

Baby, ja mam podobny problem... Len zial, vztah na dialku... On je Anglican, hrozne si vycita svoje pitie, ktore trva dlhsie. Vycita si, ze mi ublizuje, ked sa dlhsie neozve, velmi by som mu chcela pomoct, lenze on nechce... Navrhla som mu, ze by som za nim prisla natrvalo, ale on sa asi zlakol a teraz sa neozyva. :( Ako mu dat inak najavo, ako mi na nom zalezi a chcem pri nom ostat v dobrom aj v zlom? Vnucovat sa nechcem, ale on nema silu skoncovat s tym sam... to uz vidim. Sme \"spolu\" 8 mesiacov.

miau23

Tak určite záleží aj na prístupe partnerky, ale tiež mi občas praskli nervy a poriadne som sa vyvrieskala. Neviem , či si z toho niečo robil, ale ja som to potrebovala :-D Dotiahli sme to spoločne do šťastného konca, zatiaľ. Verím, že sa tie časy už nikdy nezopakujú... A niečo také ako Predná hora, nechce ani pomyslieť.

miselka007

no keby som bola ja chlap a moja zena by chlastala tak by mi to samozrejme ze vadilo.. mne take spravanie k zene ani nepasuje ale bohuzial je aj takych na svete vela..

miselka007

ika211 ale ja som ho neobimala ked bol opity, ja som na neho stale kricala, prosikala ho aby prestal.. ja som totizto na neho nebola nejak extra mila.. ale on celkovo nie je agresivny ked sa opil, nikdy nebol.. stale bol v pohodke.. takze nie kazdy je agresor.. moj chvalabohu nebol..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.