Schudnúť 5 kg

Príspevok v téme: Schudnúť 5 kg
nataluska

Ahojte, prosím vás..viem, že je tu milióny príspevkov ako chudnúť..ale stále som nenašla niečo, čo by mne vyhovelo...Poradili by ste mi nejaký schopný jedálniček ako schudnúť 5 kilečkov..idem z nižšej váhy, tak to ide pomalšie, chcela by som to dať dole za taký cca mesiac, oki plus nejaké dni ešte k tomu :) nechcem však drastickú diétu ani ísť veľmi pomalým tempom, nejaký zlatý stred..teraz necvičím, no v lete by som chcela pridať pohyb, veď bude aj viac možností a viac chute do športov :) len teraz ešte neni čas...Potrebovala by som nejaké rýchlovečky čo sa dá max na panvicu, rýchlo uvarí..na nejaké dlhšie prípravy nemám čas...a je dobré piť stále nesladené čaje? alebo radšej mám začať piť len vodu?? Plus nejaké urýchlovače, všetko a každá dobrá rada mi pomôže..hlavne ma nekritizujte, o tom to neni, nie som skúsená a snáď ako každá žena som vyskúšala už 500 diét :D posledný mesiac sa obmedzujem, žiaden chlieb, nič sladké, jedávam zeleninu, kuracie mäsko, jogurty, tvarohy, cottage, ale asi preháňam denné dávky alebo čo...proste vždy potrebujem dačo chrúmať...tak vám už teraz vopred ďakujem :))) a prepáčte za dlhé čítaníčko :)

Sandrushkaaa

No ja mam podobny problem mam 160cm a 59kg:(na plavarni sa citim ako hroch je to strasne v obleceni celkom v pohode ale vidno to na mne mala by som mat 50kg a pred tromi rokmi som mala 45 takze si viete predstavit co robi 15kg:(

BBF

Ahoj,aj ja by som chcela schudnut 5 kg,mam presne taku istu postavu ako ty,len meriam 169 a vazim 56cm...ked mas FB pridaj sa na stranku Rysujeme spolu

Saša

Ahoj :) viem že je to dlhý text ale prečítaj si ho prosím :) mala som rovnaký problém, roky som bojovala s kilami ale neschudla som. Tak som si povedala že s tým treba niečo robiť...za mesiac som schudla 4 kilá, to je myslím si dosť :) na raňajky som každé ráno vypila pohár citrónovej šťavy s vodou (stiahne ti to žalúdok) a zjedla som malý krajec tmavého celozrnného chleba s nízkotučným maslom (ja som jedla 20% :P ). Na obed som si dala nejakú zeleninovú polievku a zjedla pár jabĺk (jablká pomáhajú tráveniu). No a na večeru znova ten kúsok chlebíka s maslom :) a samozrejme, za celý deň som vypila asi 3 litre vody. Takže ak chceš, môžeš skúsiť túto moju diétu :) len nezabudni, žiadne banány a sladkosti!! veľa vody, menej jedla a dostatok pohybu :)
PS: Po tom mesiaci už asi chlieb a maslo nebudeš chcieť ani vidieť dosť dlhú dobu ;D

Veľa šťastia! :)

dokonalaloks

ked chces schdudnut tak ti odporucam cvicit zumbu, pri nej nestratis len kila pri nej si vyformujes aj postavu. mozes ju cvicit kedy len chces a pritom mozes aj normalne jest. odporucam male porcie, pred alebo po najdeni sa napi vody aby si bola rychlejsie nasytena a pi vela zeleneho caju , pretoze znizuje chut do jedla a budes a citit svieza a plna elanu

Maoam

no, vsak to ti staci potom skor sport, ak to mas blbo rozlozene, upravit postavu, ale co sa kil tyka, tak si chuda, tu skor pojde o vytvarovanie postavy a to jedlom neurobis, to chce cielene stratit tuk z bokov, stehien (bicykel, stacionar, beh, vypady atd)

nataluska

No tak nejdem úplne z nízkej váhy, meriam 179cm a 65kg, chcela by som 60 kg...ako spokojná by som bola aj s terajšou váhou, no keby som to mala rovnomerne rozložené, lenže hornú časť mám štíhlu dosť, prsia malé a boky, zadok, stehná, tam sa mi to všetko ukladá :( naozaj som už všeličo preštudovala, ale nejak to nepomáha na mňa, ja furt potrebujem dačo dzobkať, hlavne preto keď v robote stále sedím, do šiestej večera..a tak mám v hlave len jedlo...a kým mi prejde jedna hodina, je to pre mňa neskutočne dlho :( hrôza...ja aj keď sa najem, už myslím na ďalšie, čo budem jesť zase...keby sa dalo tak preinštalovať myslenie človeka...:D to by bolo najsuper :)

Maoam

nataluska, odo mna len tolko, ze ci nemas nahodou prilis nerealny ciel, neviem z akej vahy chudnes, ale pises, ze z nizsej, tak tam 5kg do mesiaca dost tazko :-/

nechcem ta odradzat, ani nic, ale aby si nebola sklamana, ak to budu nejake 2kg za mesiac (maximalne)

ak si uz stihla a potrebujes dorazit poslednych par kg, trva to dlhsie, take dva-tri mesiace su realnejsie, ale mozno sa ti to podari

xdanielax

tie suche chleby "polystyreny" su na tom cca rovnako ako normalny chlieb, co sa tyka kalorii. Dokonca by som povedala, ze celozrnny chlieb je zdravsi - a osobne si myslim, ze aj chutnejsi. treba ustriehnut mnozstvo. Vecer jedz len polovicu prilohy, kt. si davas cez den. A mas to.

a hlavne jedz. treba si uvedomit ze napr. mrkva nie je olovrant/desiata. Telo musi mat dostatok zivin. Inak zacne ukladat zasoby.

Ale odporucam si o tom co-to prestudovat. Kazdemu vyhovuje nieco ine.

Lulu2011

mozes hocikolko zeleniny, ked si zadas do tabuliek, kolko ma urcite zelenina kilojaulov, ako tu boli spomenute stranky Mira Veseleho, tak zistis, ze nema takmer ziadne kalorie, pomaly ako voda, ovocie to je uz o inom, lebo je plne cukru a ten sa premiena na tuk, ovocie radim jest doobedu, zase zelenina sama o sebe moze byt tazka, ja jem tak, ze si dam cottage syr a k tomu uhoruku, teraz maju vsade tie nakladackove, ktore su surove uzasne, k tomu nejaky ten ryzovy suchar, nie psenicny