Bolest koncatin, petechie?

Príspevok v téme: Bolest koncatin, petechie?
Matii23

chcela som sa spytat cim to moze byt, uz asi dva tyzdne som chora...-nadchu mam vzdy dlhsie, bez teploty, u doktorky som bola, dala mi nejake lieky, potom sa to zhorsilo na pohotovosti mi dali antibiotika, ze mam mierny zapal dutin... zapal dutim zmizol ale nadcha stale trva, a orjkem toho ma zacali boliet koncatiny, ruky, nohy... nieje to neznesitelne, ale ani prijemne... boli ma brucho a dako mi nechuti ani jest... mozno si to aj namyslam ...ale zacinam mat strach,.+ objavuju sa mi male bodky...avsak len po jednej a nie vela neviem ci moze ist o petechie.. doktorka ma dovolenku chcela som si urobit krvny obraz ale asi to nebude mozne..ak by ste vedeli kde by krvny obraz urobili v BB aj za poplatok?

Matii23

no vdaka, ale nieje to zas az take lahke... ked ta doktorka odbije s takymto niecim... nemala som energiu dako sa s nou o tom dohadovat a uz vobec nie ju nutit robit mi dake krvne testy :/

Jefitto

Maros, sory, ale toto je dôvod jak naozaj.

Treba pozbierať v sebe zbytky asertivity nabehnuť k tomu doktorovi a pvoedať to tak, že sa neodváži na iný názor... proste musí to urobiť. Len za to, že sa mu nechce nemôže ťa takto odbiť

Jefitto

Pánečku, však keď má doktorka fajront, tak ju musí zastupovať iný lekár... čo si myslíš, že všetkých 1500 iných pacientov nechá napospas, bo ona má dovolenku?