mam odrastene vlasy, su zdrave ale farba - fadna :( nafarbit ci nehat rast ?

Príspevok v téme: mam odrastene vlasy, su zdrave ale farba - fadna :( nafarbit ci nehat rast ?
chodulka

tato farba sa mi ani nehodi k makeupu, som zvyknuta nosit vyraznejsi tmavsi makeup aj obocie mam tmave - namalovane, neviem nejako mi ta moja farba k nicomu nepasuje, mam sa nafarbit uz rok som ako na horskej drahe nafarbit nenafarbit ach :/

vlasy mam odrastene len po usi, a zbytok asi 10 cm je cierna ktora nejde vymit, vyzeram ako dilina

chodulka

tak uz som sa nafarbila :) trz je to ono mam kastanovu hnedu s tmavomedenym odleskom, jaj som rada ze som sa nafarbila, akkurat trz sa mozem viac starat o vlasy : / :D

Zuza

Ja ten problém ešte len budem mať, originál farbu vlasov mám ryšavú a raz mi preplo a prefarbila som sa na čierno a tiež ma to prestalo vkuse farbiť...začínajú mi už trochu odrastať ale to ešte len pri korienkoch..no mám to vymyslené žeby som nechodila jak Dilino...a to tak že o mesiac sa chystám do Chorvátska čo tajne dúfam mi tam dosť slnko vyťahá farbu a zvyšok dám ostrihať, hoc nechcem lebo mám dosť dlhé vlasy, ale vlasy predsa dorastú :)

melindaaa

ja si tiez nechavam vyrast ciernu... zatial je to len do nejakych 10 cm.. ale uz ma to nebavi farbit snad do konca zivota... aj ked som si to len cokoladovym samoponom tak mne sa to vymyva a tie farbene mam teraz cokoladovo hnede a tie odrastene sa mi prelinaju zatial tak to nevyzera tak zle.. uvidime ako to bude ked ich budem mat aj ja po usi odrastene.. skus prisposobit make up a obocie farbe vlasov... a ked je fadna urcite sa da ozivit maskami olejcekmi, alebo prirodnou henou skus to.. nefarbi sa!!! :)