Chcem prestat fajčit!

tutri

Je kopu tých náplasti ale neviem či pomáhajú..Musíš si to v hlave povedať že ti cigarety ničia len zdravie a zaťať sa a proste už nefajčiť. Všetko je to v hlave a aj ty si to musíš stanoviť v hlave že chceš prestať fajčiť!

ivanuska265

za mňa o trošku lepšie a účinnejšie sú tabletky, ale asi záleži na kazdom, co mu vyhovuje. Mala som aj naplaste aj tabletky ale predsalen mi bolo milsie zapit tabletku

alicazazrak

Súhlasím, niquitin kedysi pomohl veľmi môjmu mužovi, ktorý fajčil asi 20 rokov vkuse, viac ako 1 krabičku denne..... Ono fajčiari asi potrebujú tak trošku "pomôcť", a k tomu je žuvačka, náplasť alebo tabletka ideálna :)))

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ivanuska265

ja sa snazim tiez :-) zatial asi tyzden ale celkom sa mi dari, sice som par krat cigaretu mala, ale urcite je to pokrok!

Iiiii

Urob si takú terapiu, akú ti navrhnem teraz ja. Najprv si na papier napíš všetky dôvody, prečo si sa rozhodol, že chceš prestať s fajčením. Môžeš tam napísať aj to, čo chceš. Toto spravíš za tým účelom, aby si sa namotivoval, aby si naštartoval svoju vôľu.
Potom tri dni si nezapáľ ani jednu cigaretu. Začni trebárs v piatok, resp. si to naplánuj na vtedy, keď nebudeš mať žiadnu prácu, po nasledujúce dni, lebo ťa to trochu rozhádže. Asi by si nechcel, aby na teba v práci pozerali tak, že čo sa to s tebou robí, že?
Po tých troch dňoch si kúp tie žuvačky pre prípad, že by si dostal chuť na cigu. A nezabudni aj neskôr na motiváciu, nezabudni sa po nejakom čase znovu namotivovať.
P.S. A potom nezabudni dať vedieť, či ti to pomohlo:-)