Čudny vztah

Príspevok v téme: Čudny vztah
smutna_ L

Mam prveho priatela, vaznejsieho, chodime spolu 2 roky. Pred nedavnom sme mali asi mensiu krizu, napisal mi strasne veci ze ma uz nechce, nevie si predstavit byt so mnou... no proste hrozne veci, urobil si druhy ucet na FB a tam si pisal s jednou kamoskou, ze chce byt s nou, ze ma upokojujuci hlas a take dristy, ze ked je s nou tak so mnou uz byt nechce. priznala som sa mu ze o tom viem, on nato ze s nou nic nemal okrem tychto pismen, ale !! su spoluziaci, idu spolu dokonca na vylet... proste sklamal ma, ja ho lubim aj doteraz, ale neverim mu, neviem ci sa s nim mam rozist ja, alebo cakat ze nieco sa zmeni, byvame daleko od seba a vidime sa iba cez vykendy... narozpraval mi ze to bol skrat, a ze chce len mna a take bludy, ale ja mu neverim, proste .. neviem co mam robit, nechat ho, alebo ostat s nim? ja mam 18 a on 21

fero11111

hlupa naivna neskutocne si snim len cez vikend a vies sama ze ta odvedie a anapriek tomu si snim len ho lubs tracaj cas ... neskor prides a bdues psiat jaky je klamar a svina a tak podobne zistil si o tebe ze si meka a ze ta ma a bdue mat pekne krasne 2 pichacky na 2 miestach krasne :)

Leela333

Nejde o to, čo je to za človeka. Proste je to ešte nevybúrený chalan - povedala by som, že ešte taký pubertiak, hoci ako 21-ročný by nejaký ten rozum mohol už mať... Nebol schopný ti to na rovinu do očí povedať - proste slaboch. Tak naňho zabudni hoci to istý čas potrvá, ale aj tak príde -lepší ;-)

...

Vykasli sa na neho, to ze ti povypisoval somariny a teraz to "akoze" lutuje podla mna nie je skrat!!! Ked sa to stalo raz, tak urcite mu "zaskratuje" zase.

smutna_ L

..ale co je za cloveka ked mi do oci nevedel povedat ze ma inu ... ale bude sa hrat detske hry ..

papapa : lenze on taky za dva roky nebol, nespoznavam ho teraz, ale je pravda ze ked to uz jednej predo mnou urobil.. co som mala cakat

papapa

debilna si ty, pretoze za 2 roky si ho nespoznala natolko aby si nebola prekvapena z jeho reakcii ... najdi si ineho milacika