Čudny vztah

Príspevok v téme: Čudny vztah
smutna_ L

Mam prveho priatela, vaznejsieho, chodime spolu 2 roky. Pred nedavnom sme mali asi mensiu krizu, napisal mi strasne veci ze ma uz nechce, nevie si predstavit byt so mnou... no proste hrozne veci, urobil si druhy ucet na FB a tam si pisal s jednou kamoskou, ze chce byt s nou, ze ma upokojujuci hlas a take dristy, ze ked je s nou tak so mnou uz byt nechce. priznala som sa mu ze o tom viem, on nato ze s nou nic nemal okrem tychto pismen, ale !! su spoluziaci, idu spolu dokonca na vylet... proste sklamal ma, ja ho lubim aj doteraz, ale neverim mu, neviem ci sa s nim mam rozist ja, alebo cakat ze nieco sa zmeni, byvame daleko od seba a vidime sa iba cez vykendy... narozpraval mi ze to bol skrat, a ze chce len mna a take bludy, ale ja mu neverim, proste .. neviem co mam robit, nechat ho, alebo ostat s nim? ja mam 18 a on 21

smutna_ L

ach ludia, pokracuje to... no prisiel do naseho mesta, stetli sme sa... a on sa mi skryl do auta aby ma nahodou nevidel, alebo aby sme sa nahodou netretli zoci voci, uz chodim s tou druhou... a vymazal si ma na Fb ... horsie ako keby som mu ublizila ja... je mi z toho celeho zle.. zachoval sa ako poriadny debil...

smutna_ L

ach, vnucovat a pisat smutocne smsky mu urcite nebudem ! len, rozisli sme sa prakticky po Facebooku, tak rozmyslam, ze pop dvojrocnom vztahu by mi to aspon mohol povedat do oci..no ale o tom pochybujem, oj je uz zalubeny :D a viete co? JE MI SUPER ! :-)

Leela333

Bože. Je to nezrelý chlap, tiež som to zažila, plánoval si so mnou budúcnosť a tak...no bolo tam toho viac, ale som rada, že je koniec, hoci spočiatku som bola na dne. Prejde ťa to, len sa mu vyhýbaj ako sa len dá. Zamestnaj sa niečím iným. Prídu lepší ;-)

smutna_ L

ved uz riesil aj nasu spolocnu buducnost... a take rozpravky mi narozpraval.. ach, v ked si spomeniem nato, co vsetko zle mi napisal v priebehu mesiaca tak som odhodlana dalej s nim nic neriesit, ale na druhej strane, ked si pomyslim kolko pekneho sme zazili...
..tazko sa to pise, ale on to uz raz urobil, rozisiel sa s frajerkou s ktorou bol 3 roky a potom hned bol so mnou a ja hlupa som sa tesila... a teraz to iste robi mne..

winki

Je to možné. 1. nikdy ťa nemiloval tak ako by si si ty želala
2. možno ťa aj miloval, ale proste takto rieši smútok
3. daj tomu čas a priestor

smutna_ L

jaa neviem, mozno aby som vedela ze na mna mysli.. chapes, boli sme spolu 2 roky a on sa tak rychlo "odlubil" ? je to mozne?