Čudny vztah

Príspevok v téme: Čudny vztah
smutna_ L

Mam prveho priatela, vaznejsieho, chodime spolu 2 roky. Pred nedavnom sme mali asi mensiu krizu, napisal mi strasne veci ze ma uz nechce, nevie si predstavit byt so mnou... no proste hrozne veci, urobil si druhy ucet na FB a tam si pisal s jednou kamoskou, ze chce byt s nou, ze ma upokojujuci hlas a take dristy, ze ked je s nou tak so mnou uz byt nechce. priznala som sa mu ze o tom viem, on nato ze s nou nic nemal okrem tychto pismen, ale !! su spoluziaci, idu spolu dokonca na vylet... proste sklamal ma, ja ho lubim aj doteraz, ale neverim mu, neviem ci sa s nim mam rozist ja, alebo cakat ze nieco sa zmeni, byvame daleko od seba a vidime sa iba cez vykendy... narozpraval mi ze to bol skrat, a ze chce len mna a take bludy, ale ja mu neverim, proste .. neviem co mam robit, nechat ho, alebo ostat s nim? ja mam 18 a on 21

smutna_ L

ach, ked ja v jednej chvili sa s nim rosist chcem, vsetko beriem v poriadku.. ale zs v druhej zacnem revat a proste ked si nato spomeniem, tak to strasne boli...

Honor

Ja by som sa s ním rozišla. Mne sa také zbabelé správanie nepáči. A síce po dvoch rokoch by to určite zabolelo, ale si príliš mladá na to, aby si sa takto trápila. V živote naozaj stretneš ešte toľko zaujímavejších chlapov, možno viacero možno len jedného, s ktorým ti to vydrží. Znie to ako typické klišé, ale je to tak ;)

smutna_ L

..ach no ja neviem, možno sa vážne len bojím urobiť ten krok a rozísť sa s ním, je pravda že keď si človek nájde niekoho popri partnerovi, tak sa rozchádza ľahšie.. ale zas, ani nechcem sa rozísť, chcem to celé zachrániť.. ach neviem, nemám čistú hlavu a neviem čo robiť, len čakám že sa to dá nejak opäť do poriadku.. ale už sa nechcem ani naďalej trápiť..

papapa

ludia sa menia maloco, ludia sa vyberaju, mas vernych alebo nevernych... s vernym poletis hore, s nevernym zahynies v ciernej diere

zuzulko

krasnych 18násť, život pred sebou ale v tme sa chodiť predsa nedá. realita byva niekedy aj krutá, treba myslieť na budúcnosť hlavne ak sa poznáte len s facebooku, to je málo aby sa dalo hovoriť o vzťahu. netreba si pokaziť život a treba si nájsť priatela, ktorý vzťah berie zodpovedne v dobrom aj zlom. 18 je málo rokov na skutočný vzťah to sa človek hladí cez ružové okuliare.

Carie

Tvoj najvacsi problem je, ze nazyvas mensou krizou to, co je jasny koniec vztahu. Nahovaras si, ze este stale mate vztah, hoci on robi vsetko preto, aby sa ta zbavil. Otvor oci!

Leela333

Neuraz sa, ale obaja mi pripadáte tak na 13 - 14 rokov :-D Vlastne ani nechápem, či to mal byť rozchod alebo čo :-D Ani nerieš, či sa s ním rozísť, proste sa s ním rozíď. Veď to je otrasné ako sa zachoval, ak chcel rozchod, po 2-ročnom vzťahu si myslím zaslúžiš niečo viac ako takúto správu... Navyše vypisuje druhej babe, a potom sa zas chce vrátiť k tebe... Z toho mi vyplýva, že tá baba ho odkopla, tak si mu už aj ty dobrá. Proste ti nestojí taký chlap za to ;-)