Elektronická cigareta - názor

PeterLG

Ak hľadáte skutočný Vape Shop tak jedine vaprio.sk. Pridávam aj foto z predajne v Bratislave. Momentálne majú top obchody na elektronické cigarety v Košiciach v Trnave a v Komárne. Určite si vyberiete a 100%ne Vám odborne poradia. www.vaprio.sk

laco750

Ahojte. Ja už som bez pyra viac ako rok. Ak to niekdo mysli vážne s prechodom na e-cigu tak doporučujem trochu zainvestovať, popripadne skusiť aj niečo lacnejšie na uvod ked tak, ale zase nie take sady za 25eur.Skôr kvalitný 1ks, nie sadu ked už malo investovať na uvod. Ako začinajucu sadu niečo ako CE4,5,6 atd, vyhnite sa ego-T,ego-W - to už su zastarale systemy. Ale nákupu kvalitnej sady sa aj tak myslim časom nevyhnete.Ja bývam kusok od Trenčína a určite odporučam www.ego-cigarety.sk . Špecializovaný internetovy obchod s možnosťou aj osobne si tovar vyzdvihnuť + kvalitne a profesionalne poradenstvo ak treba, komunikacia super, predajca sa fakt snaží. Predavaju vision veci

peto7894

Aj ja odporucam vyhnut sa lacnym modelom a radsej ist do overenej značky ako je Joyetech - funguju fakt spolahlivo.
Ochotne ti poradia na www.e-cigaretka.sk ja tam nakupujem a velka spokojnost. do 48 hod mas tovar doma.

Miciiii

Nie kazda cigareta sa sklada z baterie a cartomizeru - pozor prave na tieto smejdove modely. najlepsie elektronické cigarety sú s tankovým systémom plnenia, a este lepsie je kupovat znackove, ktore vydrzia neporovnatelne dlhsie, su z kvalitnych materialov, skratka nemas s nimi ziadne patalie a funguju spolahlivo. ja nakupujem od firmy verne na www.elcigareta.sk...je tam dobry vyber e-cigariet a naplni - liquidov (hlavne tiramisu a ovocne naplne su vyborne), a jednak maju velmi ustretovy pristup k zakaznikovi, vedia poradit a vysvetlit.... na stranke je aj zoznam predajni, do ktorych sa da prist osobne. zakladne informacie su napriklad aj tu: www.elcigareta.sk

luciano

E-cigareta sa skladá z dvoch častí: z batérie a z cartomizéru. Do cartomizéru sa vlieva náplň a nachádza sa v ňom aj žhaviaca špirálka, ktorá odparuje náplň a premieňa ju na dym. Cartomizér má obmedzenú životnosť, pretože špirálka sa časom zanesie spáleninami. Jeho životnosť je cca 3 týždne. Takže treba dokupovávať náplň a cartomizéry. V súčasnoti sú však ceny týchto komponentov relatívne nízke a e-fajčenie vyjde asi 3 krát lacnejšie ako klasické cigarety.