A co ked aj..

Príspevok v téme: A co ked aj..
zewa

Viem, ze sem casto pisem. Komu leziem na nervy, tak nech necita. Nechce sa mi tu s nikym hadat.
Ide o to, ze uz mam vsetkeho po krk. V robote je to samy krik, pridem domov, doma je to samy krik. Nemyslim tym krik na mna, ale hluk. Ci uz je to krik deti alebo na deti alebo zvyseny hlas lebo niekto slabo pocuje.. Uz mi to lezie na nervy. Lezie mi na nervy aj to, ako sa so mnou snazi kazdy manipulovat ako vela ludom lezim v zaludku, ked nie je vsetko do bodky podla ich predstav. Viem, ze to zaziva vela ludi, ale mna to fakt stve. Vrcholne ma mrzi, ze kym sa niekomu neozvem ja, tak mne nezavola, nenapise nikto. A neviem, kde je chyba. Neviem preco som tak pre svet lahostajna.

Maros75

No povacsine je to tak:) Kym niekto nieco nepotrebuje.....ma toho druheho v trubke. Taky je zivot. Hladaj skutocne priatelstvo......nie desat priatelov,ale staci jeden a skutocny.

chladomor

Zažíva to síce každý, ale keď to trvá dlho v jednom kuse, tak je to neznesiteľné pre každého. Nutne potrebuješ aspoň raz za dva týždne niekam na dve tri hodinky vypadnúť. Proste byť sama. Potom sa na tie starosti budeš pozerať trochu inak a budeš to lepšie znášať.
Možno nejaká prechádzka po lese, alebo nejaká iná záľuba, pri ktorej ťa nikto nebude vyrušovať. Ale keď máš tie deti, asi to nie je jednoduché, ale zdá sa mi, že nutne potrebuješ nejaký čas len pre seba.