Utekám pred okolitým sveto

Príspevok v téme: Utekám pred okolitým sveto
DzanaFX

Ahojte, poslednú dobu mi je neskutočne ťažko a stále viac sa uzatváram do seba...V byte so spolubývajúcou sa nebavím, stále sa zavriem do izby, to isté som robila aj doma, dokonca sa uzatváram pred všetkými, moje sebavedomie klesá...Napr. aj na prechode som strnulá a napätá, že na mňa každý pozerá, nosím slnečné okuliare už aj keď prší, lebo nechcem, aby niekto videl mne do očí, neviem už ako proti tomu bojovať, nechce sa mi už s nikým baviť a moje ego a sebavedomie je už až niekde pod nulou :-( Stále som poslednú dobu viac v strese a neviem sa s ničím vyrovnať...Chodím so strachom, že mi zas niekto niečo vytkne a ja to neprekusnem :-((((

xmoniax

ibaže ja mám pri tom sexe, bozkávaní aspoň polovičatý pocit, že som ľúbená, a hlavne viem, že ten kamarát by chcel aj čosi vážnejšie, no vie, že ja ho ako priateľa nechcem, tak takto fungujeme...chvilu ma to naplňalo, lebo mi aj píše, voláva, plus ten sex...ale nejak na mňa dolahla krutá realita, že láska to neni a znova som smutná a mám pocit samoty :(

xmoniax

Aojte!
Už to nevydržím a musím to zo seba dostať, lebo takto dalej už nevládzem :(
Hoc pôsobím ako vyrovnaný, šťastný, ľúbený človek, necítim sa tak...Som prvačka na velmi ťažkej škole, doma však preto nenájdem pochopenia, hlavne u oca, vôbec žiadna podpora, si myslí, že to je len tak celé študium. V prvom semestri som nespravila na prvýkrát jednu skúšku, moc ma to zobralo, lebo som sa naozaj učila, len som schytala zlého profesora...oco to nepochopil, hned mi tvrdil, že to som sa málo učila, že som hanba a sklamanie rodiny, veľa očakávaní do mňa dávali a ja takto sklamem, totálne ma zložil a ja som mala ešte vačšie stresy zo skúšok...uspešne som vsetky nakoniec porobila a teraz som v druhom semestri.
Hoc sa mi relatívne darí v štúdiu a všetci vravia, že som šikovná, strácam motiváciu k učeniu, nechce sa mi ako volakedy, a nie som pri tom šťastna ked som doma nad knihami, sama. Tak si píšem na internete s chalanmi...tak som sa vlastne dostala k jednemu kamaratovi, s ktorým som začala mať nezavazny sex, páči sa mi to, keďže s priatelom som sa rozisla vo februari, ale začína mi to byť ľuto, že neviem nájsť toho pravého chalana, len tí nepravý ma chcu :/
A tak stále len skúšam čo by ma spravilo šťastnou, stretávam sa s roznymi chalanmi, s tým kamaratom spavam, ale i tak nie som šťastná,...ani doma láska, ani chalan ktorého by som lubila :( neviem to nejak prekusnuť, som proste slabý typ človeka, čo potrebujem tu oporu, lasku mať pri sebe :( a bez toho ja neviem jednoducho fungovať a byť šťastna :/
neviete mi niekto poradiť, čo mam robiť??

DzanaFX

Skúšku mám zajtra a skúškové do 10.júla a 7predmetov z 9tich nemám urobených :-( A kukucko také rady si nechaj....nebudem rozťahovať nohy kade tade len aby som nebola vv strese

sslnieckova

DzanaFX, ja som mala od septembra katastrofálne obdobie a už som úplne KO a nedokážem sa dobre sústrediť, cítim vnútornú nervozitu, bolí ma hlava, akoby mi išla elektrina do rúk a ak sa chcem sústrediť, vyžaduje to odomňa dosť veľkú námahu, tiež sa mi chcelo najprv stále spať, ale teraz je to také nevyrovnané, niekedy ledva udržím viečka a niekedy neviem zaspať hoci som unavená a cítim sa akoby som zabehla maratón. Ja toto už však poznám, od začiatku týždňa beriem zvýšenú dávku AD. Teším sa, že je dnes piatok, konečne víkend a nemusím ísť do roboty, tak si skúsim trochu oddýchnuť a nabrať ešte nové sily na ďalší týždeň, na dovolenku môžem ísť až za pár týždňov. Dokedy máš skúškové a kedy máš najbližšiu skúšku?

DzanaFX

sslnieckova bože aj ja som taká unavená ako ešte nikdy a vôbec to nechápem vkuse by som len spala a lejem do seba kávu, aby som aspoň trocha myslela, chodím von so psom každý deň na hodinu večer aspoň sa prejsť...cvičiť teraz nemám čas, ale cvičila som, chcem to obnoviť, keď mi skončia skúšky...ja vobec nechápem z čoho je tá únava...:-(

sslnieckova

DzanaFX, aj keď máš skúškové obdobie, potrebuješ sa odreagovať pomedzi učenie, spraviť si režim, zaradiť doň prechádzky, cvičenie a pod. Ako dlho sa už takto cítiš a čo si skúsila spraviť pre zlepšenie tohto stavu čo popisuješ?