Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked boli duša...

hannah

ika211: Aký zmysel by malo ponúkať utrápenej duši planú útechu? Boh nie je imaginárny, je skutočný a aj Ty sama si živým dôkazom jeho existencie. Alebo si myslíš, že si dielom neosobnej necítiacej prírody? Pozri sa, ako geniálne boli usporiadané a ako úžasne fungujú jednotlivé orgány nášho tela - za tým všetkým musí byť len mysliaca Bytosť.

ika211

hannah:je krasne pisat o bohu take hlboke a obsiahle myslienky. Ibaze, aj ked mas mozno pravdu, ludia sme nie len dusevne, ale aj hmotne bytosti a tak rovnako ako duchovne veci, potrebujeme k svojmu stastiu aj tie hmotne, alebo telesne, aby sme pocitili uplnost a celistvost. Ani laska bozia nenahradi ludske teplo a objatie, boh je imaginarna bytost, rovnako si mozes v svojej mysli najst kamarata Jozka Bublinku o ktorom si budes predstavovat ako velmi ti rozumie a chape ta a je stale s tebou...lenze rozhovor s nim vedeny bude len monologom a to ta asi velmi nepovzbudi.

hannah

Pred tým, ako Boh stvoril steblo trávy, hviezdu, planétu či anjela, On Ťa poznal a miloval. Bolo to vtedy, keď sa rozhodol stvoriť Ťa v tomto čase dejín a na tomto mieste. Koľko stvorení On mohol stvoriť, ale nestvoril. On skutočne chcel, aby si bola... Si významná pre Boha a pre celý svet.

Boh Ťa pozná a miluje Ťa, ako jedinečnú osobnosť. Miluje Ťa rovnako pravdivo a dôverne ako keby si bola jediným stvorením. Stvoril Ťa, pretože chcel zdieľať jeho šťasie a lásku s Tebou. Čakal tisíce miliónov rokov na Teby, aby si Ho spoznala a cez toto poznanie milovala.

Boh Ťa miluje, pretože chce, Jeho láska je slobodná. Jeho láska k Tebe je stála a pevná. Hoci by na Teba všetci zabudli a všetko by si stratila, Boh bude vždy s Tebou. Keby nevytvoril nič a nikoho iného okrem Teba, miloval by Ťa rovnako aj v tejto chvíli.

Vždy prítomný, milujúci Boh pozná Tvoje myšlienky, sny a skryté túžby. On Ťa dokonale chápe a objíma Ťa ako matka milujúca dieťa. On nikdy nenecháva svoje dieťa v utrpení samé. Neboj sa prosiť, volať k Nemu o pomoc. Už dlho stojí pri Tebe a podopiera Ťa, a ani o tom nevieš... V jeho očiach si krásna, lebo si Jeho milovaná dcéruška!

nadejka

NEVIEM CO SA TI STALO,ALE POTREBUJES TO DOSTAT
ZO SEBA VON.ZDOVER SA TROCHU BLIZSIE,ABY SA TI DALO POMOCT V TVOJOM PROBLEME...HLAVNE SA UPOKOJ
A POMENUJ Z COHO PRAMENI TA BOLEST.VIEM AKE TO
JE KED BOLI DUSA A VER MI ZVLADAM TO BEZ LIEKOV.
AK BUDEM MOCT TAK POMOZEM,LEN NAPIS PRECO SA TRAPIS...