Neviem čo to zomnou je .

zdrav.sestra

Ahoj, kľudne choď k svojmu lekárovi ráno nalačno.Predpokladám, že už k nemu chodíš sama. Môže to byť aj helicobacter v žalúdku či zápal v oblasti brušnej dutiny. Ráno zober do sterilnej ampulky /kúpiš v lekárni/ moč, ale nie keď máš menzes. S tým, že si mala prvý-krát pohlavný styk to určite nesúvisí.

Lenqa1996

Jáj,Ďakujém velmi pekne za rady,asi pojdem sama k tomu Lekárovi a ked bude dačo zle ,budem musiet sa o tom porozprávat s Mamkou :/

zuvinka

V tvojom veku môžu byť výkyvy menštruácie a ten výtok mávam aj ja dva dni pred tým, kedysi som to nemala, len posledné mesiace, ale aspoň vždy viem, že už príde menštruácia :)

Lenqa1996

Chapem a nie nemohol prasknut pretože nebolo to až take drsne a ešte som sa zlakla Keď som dostala Menštruáciu o týžden skor a pred menštruáciou som mala taky hnedastý vytok :/ asi ták dva dni pred Menštruáciou :/

zuvinka

Ak vám kondóm nepraskol, tak tehotná by si nemala byť.
Neviem, čo by ti mohlo byť, čo som sa dočítala, tak aj zápal podbrušnice, ale neber to hneď tak, že ťa straším, len teda môže to byť všeličo.

Lenqa1996

Ale nemožé to byt nič take žeby som bola tehotná alebo dačo take ,pretože čo len vijdem hore po schodách sa mi kruti v hlave alebo ked som v tme a mam zavtorene oči a ked ich otvorim ,kruti sa mi v hlave :/ nemám šajnu čo sa somnou deje :/

zuvinka

Ak máš teda 15 alebo viac rokov, tak choď sama k lekárovi, pokiaľ viem, tak nepotrebuješ doprovod v tvojom veku. Nič v zlom, ale nechápem takých rodičov, ktorí ignorujú to, keď sa im dieťa sťažuje dlho, že ho niečo bolí..