Antikoncepcia

Príspevok v téme: Antikoncepcia
Eva123

beriem antikoncepciu uz pol roka a mám takú otazku.. mala som 7 dnovu prestavku a v nedelu(3.6) som zacala brat nové balenie no zabudla som si dat v stvrtok a piatok tabletku a dnes (9.5) som dostala menstruáciu... a neviem co mám robiť... Mám si normálne dnes vziať tabletku.. alebo si nechat zase 7 dnouvu pauzu a potom zacat od znova? kto ma s tým skusenosti prosím pomôžte mi. ďakujem

zulah

Ahoj, chcela by som sa vas opytat...mozno je to blba otazka, ale mam ohladom toho zatial malo informacii, kedze som este nebola u gynekologicky.

Mam tam ist na vysetrenie ked mi teraz skoncia kramy a chcem si dat predpisat HAK. Zoberie mi krv, vysetri...a potom mam cakat kym znovu dostanem kramy a skoncia a az potom mozem zacat brat antikoncepciu? alebo ako?

idem tam az o tyzden, mozno dva...a tak by som rada mala odpoved uz teraz.

Dakujem krasne

Nela41

Preboha len si nenechávaj 7 dňovú pauzu. Prečítaj si príbalový leták. Ak ho nemáš tak si napíš do googlu názov lieku a nájde ti ho tam by malo byť napísané čo robiť. Viem že keď sa zabudne zobrať jedna tabletka tak ďalší deň máš zjesť obidve ale neviem či to je aj tak keď dva dni nezobereš. 7 dní sa chráňte aj inak napr. kondómom a bude to zas v pohode len si nenechávaj žiadne pauzy to sa nesmie môže ti to veľmi vážne poškodiť cyklus