Náplasť na herpes

petlusa

COMPEED sa mi veeelmi osvedcil. Je to super vynalez a je to neodmyslitelna vec v mojej kabelke. Jednoznacne pomoze pretrpiet bez pocitu, ze kazdy sa vam na herpes pozera, lebo ho naplast krasne zakryje a zmiernuje vsetky sprievodne javy ako palenie, stahovanie a vobec sa ho uz nemusim dotykat. ODPORUCAM COMPEEd aj ked je drahy,skutocne sa to vyplati. Ja uz mam o starost memej. Dakujem tomu, kto to vymyslel.

mimusenka

Juj ked ja ho mam hned taky bolavy,ze davat si nan krem je pre mna bolest strasna a lad si ani neviem predstavit,tak ale skusim to.Dakujeme za radu.. ;o)

sunnysweetie

ahojte..ja mam problémy s herpesom..asi tak od 15r. nepomáha ani zubná pasta, ani krémy, keď sa mi vyhodí, musím ho pár dní / až týždeň strpieť..minule som dostala radu od kamosky,ze ked citim,ze sa mi ide urobit , tak si mam miesto potierat ladom..prikladat na to miesto lad..a pomohlo mi to..nevytvoril sa..ale viete, co som citala?ze clovek,ktory ma herpes,nedostane rakovinu.. :)))

mimusenka

Nie tabletky ti iba skratia dobu herpesu na puse ci inde,ale ja mam herpesy od malicka a uz skusali kadeco,ale nic,som si zvykla uz na to,mam doma vzdy herpesin a raz do roka pouzijem aj tabletky.Neviem od coho ich mavam a preco ale robili sa mi predtym castejsie,teraz je to uz lepsie tak 4-5krat do roka,predtym kazdy mesiac.

nataska

kutiky mozu byt rozneho povodu i pricin je vela, zalezi od toho. skus epigen gel-je dost dobry, ale dlhodobo musis, iste si uz ine osvedcene metody vyskusala, mne zaberal epigen a nic ine

nataska

a na co je potom to antivirotikum na herpesy? myslela som, ze to zlikviduje virus...neexistuje nejaka ockovacia vakcina? pocula som, ze autovakcinacia sa da urobit, ale co kde ako to naviem, hm

anajka

Keď ho máš v tele tak ho už nezlikviduješ a keď si oslabená alebo chorá tak prepukne. Ja som ako 12 ročná dostala herpes na pusu a nevedela som sa ho zbaviť 4 mesiace a to rodičia obaja zdravotníci vyskúšali aj nemožné. Potom sa mi to opakovala tak raz - 2 x do roka. Po 18 som mala načas pokoj a teraz som ho už nemala asi 4 roky, ale v pohotovosti mám krem na herpes vzdy v kabelke a keď sa mi niečo nezdá páli ma pera tak si ho preventívne dám.

nataska

NO A MIMUSENKA, KED BERIES TIE TABLETY, TAK SA HERPESU NEZBAVIS NAVZDY? MYSLELA SOM , ZE TO TEN VIRUS Z TELA ZLIKVIDUJE, CI NIE??

mimusenka

Ahoj.Mne sa akurat v noci urobil herpes takze bojujem aby som zajtra nemala peru ako cernosko,ale ja pouzivam iba mast Herpesin,obcas tabletky Herpesin,tie su uzasne za tri dni mas po probleme a este je dobry kamilkovy extrakt a tym si ho potierat.Naplastiam neverim moc..