Laska versus predsudky

Príspevok v téme: Laska versus predsudky
karamelka984

Mam dilemu. Zalubila som sa. Zalubila som sa do cloveka, ktory vsak nesplna ani jedno z mojich kriterii na potencionalneho partnera. Aby som bola presna, vzhladovo mi absolutne nevyhovuje, nicim... asi som povrchny clovek, ale neviem sa cez to preniest, napriek tomu ma to k nemu neskutocne taha, v rozhovoroch si rozumieme vo vsetkom,a iskri to neskutocne stale... neviem sa zariadit ako dalej...prist o neho, alebo sa prekonat, ale nebude to prekonanie nasilu a bude to zaciatkom konca? a ked pisem o prekonavani, nemala by byt laska spontanna a taka co neriesi?

karamelka984

po dlhsej dobe sa hlasim opat s rozuzlenim mojej dilemy... rozhodla som sa ze to ako ten clovek vyzera pre mna nebude dolezite, a vychutnam si jeho pritomnost ako taku. vydrzalo mi to jednu noc a jeden den, v noci tma, to je jasne a cez den moje odhodlanie pri pohlade na toho cloveka stracalo na sile... je to bieda ked clovek o sebe zisti ze je taky povrchny... vysledok je samozrejme koniec zblizovania... samozrejme skutocny dovod som neuviedla, aj v tomto som bola padavka.. ale radsej jemne klamstvo ako znechutit cloveku vlastnu existenciu lebo si o nom niekto iny mysli ze je nevzhladny.. poprajem pekny zivot vsetkym podobne povrchnym, lebo si myslim ze: nie sme vsetci taki? sme)

Leela333

Jasné, bubuci, bude z toho celý nadšený :-D Veľmi rýchlo sa na ňu vykašle, keď na ňom bude chcieť všetko meniť :-D

bubuci

ked ti vadi ako sa oblieka tak mu to povedz,zober ho do obchodu a oblec ho. ked ti vadia jeho vlasy ostrihaj ho.lebo ti to neprestane vadit,to mi ver.a moze byt aky chce.kazda zena chce mat upraveneho partnera a ja si myslim ze je to uplne v poriadku.nemusi byt krasavec,ale upraveny by este mohol byt.neviem co presne sa ti na nom nepaci...ja neviem,ak ma zlu plet urob mu nejaku masku.ak by mal nejake vyhrady,tak mu pekne vysvetli, ze mu chces len dobre a nebudes robit nic co by mu vadilo.ale potom nech sa necuduje ze si z neho nervozna.bohuzial, sme prepchati televizorovo-casopisovymi idealmi ci uz chceme, alebo nechceme.alfa samec z neho nebude,ale aspon bude viac k svetu.

karamelka984

nooo, zda sa ze kazdy ma v zivote ine priority )) nic proti kvalitnemu sexu ako kriteriu vhodneho partnera)) len ma to celkom rozosmialo ) este stale som vo vahavom rezime, mam chvile ked by som do toho isla hned, potom zase rozmyslam ako velmi to ovplyvni moj zivot /novy vztah/ a ci sa mi do toho vlastne chce... zle je, ze rozmyslam viac nad tym o com pridem, ako nad tym co by som ziskala... ale to budem uz asi taka povaha )

Liiivia

Ja som tiež s takým.
Mala som 5 partnerov,no tento,je síce nepekný,nevkusne sa oblieka,zabudlivý..ale všetko vie opraviť,má všade známych,všetko vybavi..ale z tých všetkých predtým ma ani jeden sexualne neuspokojil- tak ma spraví,že mám vždy vaginálny orgazmus a vydrži i 20minut sexovať a navyše má ho hruby a velký20/18hrubý/,myslím,že to v posteli ma s ním drží..čo je asi hlavné! Nie?

hrncek

aj ja som s niekym, kto nesplna moje kriteria, ale je mi to jedno. proste to neriesim. vidim, ze sa podivne oblieka, vyzorovo tiez ma daleko od brada pitta, k ponozkam v sandaloch sa radsej ani nevyjadrujem, ale ak si predstavim, ze by nieco na sebe zmenil, zacal sa modernejsie obliekat, proste uz by to nebol on. bol by to niekto z mojej domnelej predstavy dokonalosti. lenze zivot nei je dokonaly a neda sa naplanovat, mozes si niekoho vysnivat, ale v realnom zivote sa ti moze prihodit nieco absolutne ine. bud toho cloveka mas rada a chces byt s nim, nech je akykolvek, alebo ti vadia taketo veci a nevies si s nimi rady. ak hladas pomoc a odpovede u inych, moze to byt indikator toho, co k nemu skutocne citis. premysli si to a skus si odpovedat na otazku ci si s nim vies predstavit byt bez ohladu na to, aky je. a zariad sa podla toho.

sway.

Sejla poznas takeho cloveka,ktoreho jediny tromf je jeho vzhlad? Priznam sa,ze ja nie.A ani sa necudujem,ze taky ta dlhsie ako na 3 tyzdne nezaujal.Asi som fakt mimo,ked neviem o akych ludoch hovorite...Ja poznam ludi,ktori sice posobia povrchne,rozmaznane,vyborne vyzeraju,vela sa bavia,vela vyuzivaju inych ludi,ale su v skutocnosti ovela viac OK,rozhladenejsi,tvorivejsi,snazivejsi,pracovitejsi,prajni k blizkym a zaujimavejsi.Promiskuita je len sprievodny jav ako aj ine zle vlastnosti,ktore maju sancu na prejavenie,ked si to clovek moze dovolit.Akurat je nevyhoda,ze byvaju tito chlapi tazko manipulovatelni a zeny co to na nich skusaju zmasakruju emocne..Tazke aj chapem,ze to odradza.

Sejla

sway :D skôr je to tak, že taký krásavec, ktorého jediný tromf je jeho vzhlad a popularita, ma nedokáže zaujať na dlhšie ako 3 týždne:)