Laska versus predsudky

Príspevok v téme: Laska versus predsudky
karamelka984

Mam dilemu. Zalubila som sa. Zalubila som sa do cloveka, ktory vsak nesplna ani jedno z mojich kriterii na potencionalneho partnera. Aby som bola presna, vzhladovo mi absolutne nevyhovuje, nicim... asi som povrchny clovek, ale neviem sa cez to preniest, napriek tomu ma to k nemu neskutocne taha, v rozhovoroch si rozumieme vo vsetkom,a iskri to neskutocne stale... neviem sa zariadit ako dalej...prist o neho, alebo sa prekonat, ale nebude to prekonanie nasilu a bude to zaciatkom konca? a ked pisem o prekonavani, nemala by byt laska spontanna a taka co neriesi?

sway.

Sejla a preco ti ti rozmaznani vadia?
karamelka984 je to len na tebe,kazdy vztah je casom o kompromisoch. Mne skaredi ludia moc nesedia a neskor by som to frajerovi vyhadzovala na oci(uz som skusala byt s takym a isla ucta do haja).Ved chceme mat doma pohodu a nie riesit hluposti.

Sejla

alenka :) inak doteraz lutujem, že som ho odkopla, dnes je z neho boháč, mohla som mať vystarané.... a naše deti by mohli chodiť na plastiku aj každý polrok:DDD

Sejla

karamelka :D ja keď som mala 15 a mala som kadejaké komplexy zo svojho tela a aknózneho xichtu, tak sa do mňa zamiloval jeden kamoš, ktorý bol dosť škaredý. Vysvetlila som mu to asi takto: pozri, ja a ty, to nie je zrovna rozumná kombinácia, predstav si naše dieťa, to mu nemôžme spraviť! Chcem, aby mohlo byť aspoň po niekom pekné... Dnes už nemám 15, ani miernu nadváhu, ani akné, záujem majú aj pekní chlapi, ale zistila som, že takí sú väčšinou životom rozmaznané hovedá, s ktorými moc nie je reč, tak si vyberám tých menej pekných. Navyše, keď sa človek naučí milovať nedostatky, vtedy pocíti skutočnú, zranitelnú lásku...

alenka_maxova

Leela333, ja pisem len to, co som si precitala :D ja neviem ako je to v hlave nasej zakladatelky, chapes :)

alenka_maxova

h64l, jasne, ze na vzhlade zalezi....ale zakladatelka temy pise, ze sa donho zalubila, aj ked nie je celkom jej typ. Co z toho plynie? Ze aj napriek tomu, ze nie je to jej ideal, dokazala sa donho zamilovat. Tu sa nebavime o tom, ze on je skaredy jak noc a ona ho stoj co stoj nechce.....