Som neprajna, zavidim, citim sa zle, mam pocit ze ma nik nema rad

Príspevok v téme: Som neprajna, zavidim, citim sa zle, mam pocit ze ma nik nema rad
zufalcek3345

Neviem ako to opisat.Mam zo seba zly pocit v skole v kolektive.Som strasne neprajna. Ked sa ocitnem v pozicii ked mozem urobit zle nejakej kamaratke s ktorou sedim (napr. pred profesorom alebo v trede ) tak to hned urobim .Nie okato ale tak aby som ju dohnala do zle situacie.Neospravedlnena hodina a pod. Lebo mam nejake sama a tak.Aby triedna volala jej domov.Neporadim na pisomke nie preto ze by som nechcela ale chcem aby mala zlu znamku .. horsie vysvedcenie ako ja a tak. Som zly clovek ! ziarlim hnusne ziarlim.Teraz sa so mnou prestala bavit as budmem sediet sama a mna to hneva.:( nechcem byyt sama.. chcem aby ma mali radi ale neviem prekonat ten blok v sebe.

renushik

čo sama vysielaš, to aj dostávaš, keď im nepraješ, vlastne ich nemáš rada (a ver že oni to vycítia hneď), prečo by mali mať radi oni teba? ty by si mala rada ťapšu (teraz neber v zlom), ktorá na teba nabonzuje každú sprostosť?, predsa sa jej budeš vyhýbať... musíš sa na svoj problém pozrieť z perspektívy nezaujatého pozorovateľa a porozmýšľať nad sebou, prvým krokom je, že si svoj problém uvedomuješ a chceš ho riešiť, to chce ponoriť sa do hlbín svojej duše, podvedomia, a zistiť prečo sa u teba rozvinul tento prílišný egoizmus, možno to je výchovou, nejakým zlým zážitkom, ktorý znížil tvoje sebavedomie a preto musíš byť nutne vo všetkom najlepšia aj za cenu podrazov a podvodov... dobrá správa je, že ak sa budeš veľmi snažiť na sebe pracovať, tak sa toho môžeš zbaviť, a po čase sa budeš smiať, že čo somariny si kedysi robila :)

Lulu2011

mala som taku spoluziacku, "kamosku" strasne mi vsetko zavidela, bola aj velmi falosna, zla, neprajna, nezodpovedna, aj som sa s nou bala "nekamaratit" ze mi nieco vyvedie, bola som ako jej otrok, ked si na to teraz spomeniem je to otrasne, ked po skonceni skoly sa na mna pýtala, nech jej poslem telefon po znamom som ju uz uplne zo svojho zivota vyskrtla, neviem ci sa zmenila, ale od takych ludi rýchlo prec, takze snaz sa zmenit, bude to aj pre teba lepsie, aj ludi naokolo

anjelik

Zufalcek, podľa príspevku si ešte dieťa. A pre dieťa je dosť ťažké riešiť také kategórie ako je dobro a zlo. Pre teba je očividne dobré byť na spolužiačky zákerná a podrážať ich, ale potom je pre teba zlé, že ťa za to radi nemajú. Tak sa musíš sama rozhodnúť, čo chceš uprednostniť. Či potešenie z toho, že si sa prejavila ako zákerná hyena a podrazila si ich, alebo uprednostníš pocit byť obľúbená v kolektíve.:o)
Skús sa najbližšie, keď sa zase budeš rozhodovať, čo urobíš, na chvíľku zamyslieť..a vyhodnotiť následky, aké to bude mať..že ťa zase znenávidia a ty nevysvetlíš, že to proste bolo silnejšie ako ty.
Arman, klásť zodpovednosť na astrálnych zmrdov...veľmi zábavné :o)))))))

arman

Astralny parazit na tebe sedi a vysava ti energiu zo srdca, z duse. Musis sa ho zbavit. Vlastne, to ludske zlo, ta negativita, ktoru si ludia navzajom siria, je astralny parazit, ktory vysava energiu zo srdca obete a ta potom kona zle, aj ked nechce, lebo stale ma take nutkanie, presne ako popisujes.
Neda sa to pretlacit myslou, ale iba volou, ale strasne to vycerpava.

mercedes

zufalček, keby ti niekto iný robil zle, mala by si ho rada? Dokázala by si sa s ním priateliť, ako keby sa nič nestalo?

nerob to, čo by si nechcela, aby ti robili iní. A keď sa Ti niečo nepodarí, priznaj si to a nehľadaj nikoho, kto by si to mal odniesť. Ten druhý za tvoje chyby či neúspechy nemôže.

sweater*

mala by si vediet ze vacsina veci v zivote nejde naraz, proste trpezlivost + snaha sa vyplaca. ale este raz musim ocenit ze sa s tym snazis nieco urobit lebo ja by som tu moju sefku najradsej... vies si predstavit, potvora jedna...

zufalcek3345

uedomujem si t hlavne preto lebo ked pridem niekde do kolektivu ma maju radi vsetko je fajn a ked zisitia ze toto robim ma prestanu mat radi.Takze si za to mozem sama! Vobec neviem ako to mam teraz zmenit.Viem ze to nejde zo dna na den ale chcem sa snazit.aby si to vsimli aj druhi a zaas si ma oblubili.

sweater*

neviem aku radu cakas, ale mozem ti povedat ze pozitivne je aspon ze si uvedomujes aka si na druhych ludi. ja mam taku sefku v praci, uplne vidim ako sa ma snazi stale prichitit pri niecom aby ma mohla bonznut este vyssej sefke, a to nie len mna ale vsetkych spolupracovnikov, pritom sme jej nikdy nic zle nespravili. chapem ze zavist je prirodzena zlozka povahy cloveka, ale to co robi ona... akoby bola masochystrka ze ju tesi ze spravi druhym zle, alebo nieco na sposob ked nie ja, tak nikto, co si myslim ze je dost na hlavu...