Ochorenie štítnej žľazy

kosa

RNG,
prevzali do celeho sveta...z SSSA (USA).

a ze vraj TRIEDNI NEPRIATELJA..:)

TRIEDNI SPOLUBOJOVNICI A SPOLUPRACOVNICI.

:))

Deny306

Peto, ja som mala detto, este mi aj kazdy den zacalo byvat zle, ako keby na vracanie, musela som sa vbuse dobre premahat, aby to na mne nebolo vidiet..zacalo to niekedy vo februari asi..najma ked som sa nadmerne pohybovala-xodim na bojove umenie, a stale sa mi pocas cvicenia zivalo, a ta neprekonatelna unava, + este aj chudnutie..schudla som behom asi pol roka 6 kg. Uz som nemohla ani na kavicke sediet nez toho, aby ma netlacil zadok, alebo rebra..v maji-juni mi zistili hyperthyreopathiu, cize nadmerne vylucovanie hormonov stitnej zlazy..vraj je to uz dost pokrocile..
Tiez mam ist na operaciu..a ohladom toho by som sa chcela spytat, ake mate skusenosti so zakrokmi?? Kde by ste mi odporucali ist, aby som nemala velku a viditelnu jazvu?? A ake su obmedzenia po operacii? mylsim tesne po nej, a potom z dlhodobejsieho hladiska..diky

RNG

Na mnohe problemy v tele, vcitane stitnej zlazy pomaha doplnit si jod v tele, ktoreho maju vnutrozemci velmi malo v potravinach.
Japonci konzumovanim hlavne morskych rastlin dostavaju do tela vyse 80 krat tolko jodu, ako hovoria davno zastarale a prekonane tabulky DOD(denna odporucena davka,, z roku 1948, povodne z USA, prevzane do celeho sveta prakticky bez komentaru, dnes davno dokazane za v mnohych pripadoch nedostatocne davky)

problemka

aljoska
nasla som tatu, pekne si vysvetlovala nejaku biochemiu, prosim ta pekne o vysvetlenie hodnoty ALP mam ju zvysenu na 2.08 a normu mam uvedenu do 1,70 ! no a este mam zvysene aj AMS na 1,87 a norma je do 1,70. co to vsetko znamena? co su to za hodnoty a na co presne ukazuju? preco mam zvysene prave a len tieto dve? vdaka

jaeny

Ahoj PETER 007,čo je prosím ta s tebou už si sa dávno neozval,čo ti vlastne zistili?Alebo si to už vzdal a nebaví ta chodiť po doktoroch?