Da sa uzivit internetovym obchodom?

jasmin27

v pohode, to chapeme ze ked si mala zdravotne problemy tak ze si nevysedala za pc, dufam ze je uz vsetko ok:-) A stranku maju aku? A ake percento z toho predaja ide mne?

muslina

jasne, nasla som ti to. Vzorkovnica stoji 18,50€. Na stranke to tusim nemaju napisane, som ti zle povedala. Ja som si pozrela e-maili co som si ju objednavala a tam som mala cenu napisanu

svagrova

Jasmin27, tamarka78

prepacte baby som tu dlhsie nemohla byt skrz zdravotnych problemov:/ Tamarka78 presne tu robotu som myslela. Oni poskytuju predavanie parfemov. Ty si najdes len svoju klientelu, bud kamaratky, rodina alebo len zname a ked im predas parfem znacky uniq tak urcite percento z predaja ide tebe. Ak mate zaujem pozrite si aj ich stranku, tam sa dozviete vsetko

tamarka78

jasmin27

kedze svagrova pomalsie odpisuje tak som si skusila tu robotu vyhladat. Neviem ci som ale nasla dobre, nasla som ze predavat parfemy by som mohla znacky uniq. Svagrova je to ta robota ktoru si myslela aj ty? Ci ty si nejaku inu?

Kristínka11

vieš čo ale pozerala som si ich stránku a nevedela som tam nájsť cenu tej vzorkovnice, nevieš mi presne zistiť koľko stojí? Neviem či som len ja slepá ale ja som to tam naozaj nevidela:/ Tak v tom prípade to je dobre. Podstate ako sa ja budem snažiť tak si aj zarobím, to sa mi páči:-)

muslina

nie ona vobec nie je draha. Sa mi zda ze do 20€ stoji, presne teraz neviem ale na ich stranke to maju napisane. Nie nejde. To co ty predas tvojim znamim tak to percento ide len tebe. Zavisi to od tvojej sikovnosti kolko tych parfemov predas tolko si zarobit a privyrobis

jasmin27

jasne ze si viem predstavit taku robotu. Lenze je to naozaj realne si tak privyrobit? A kolko sa da privyrobit predavanim parfemov?

tamarka78

taku robotu na privyrobenie si viem zivo predstavit a verim ze by ma to aj bavilo. Co je za tym? Ako by som sa mohla dostat k takej robote?

svagrova

Jasmin27, tamarka78

tak ako som si precitala vase konicky a zaujmy, ma napadlo ze by bolo pre vas vhodne napriklad predavanie parfemov, hm? vedeli by ste si predstavit taku roboticku?

Kristínka11

vidíš to ma nenapadlo že ako by som tie vône prezentovala, dobrý postreh. Tak si predsa len objednám tú vzorkovnicu však sa mi zdalo že nebola až taká drahá. A im ide potom tiež nejaké percento z predaja?Či to nie?