Kde je spravodlivosť????

Príspevok v téme: Kde je spravodlivosť????
Lucia_Ke

V škole sme mali za úlohu napísať zaverečnú ročníkovú prácu (za cely prvý ročník štúdia). Podmienka k tejto zaverečnej práci bola tá, že sme museli použiť minimálne 15 použitej literatúry, aminimálne 30% cudzojazyčnej literatúry a napísať min. 15 strán...Spolužiačka, lajdačka, napísala túto prácu sotva na 10 strán, ktorú urobila iba z dvoch!!!!! kníh..túto prácu išla odovzdať len tak zo žartu dnes docentovi, a čo sa nestalo? ani do práce nenakukol a v indexe má Ačko rovnako ako ja, lenže ja som sa s tou prácou fakt natrapila!!!! niesom zavistlivc, len ma serie ta neferovost...

sweater*

o tom je ten zivot, naucit sa ako co chodi... tzv. skola zivota :). a do buducna ziadnu spravodlivost neocakavaj, a to z jednoducheho dovodu, ona totiz neexistuje...

george303

Maturita:D Nasledujuci pribeh sa nemusi zakladat na pravde :D
Kamaratka super anglictinarka na telefone okamzite po zisteni temy dostala sms s temou a minimalnym poctom slov ... Co viac ktomu povedat :D Vedele pisat naozaj rychlo :D

iskierka

lost, priznaj sa ze tie otazky ste mali zoradene podla ciselneho poradia a ty si si to pekne odratal na tu otazku, ktoru si chcel :D

lost

hmm, ja som mal "list kamaratovy" :)
a kedze cele dni som nic ine nerobil len pisal na internet s kamosmi tak to bolo pre mna ako "otvor usta" :D
preto myslim ze stastie :D
ak by som dostla temu napr, opis izbu, jedine co by som napisal ze "one table, computer and chair, that's pretty much it" a to by na 100% nebolo :D
test bol rovnaky, tipovacky :) nikdy som sa neucil teoriu a vzdy totak aj vyzeralo ale tu som mal luck :D z ktoreho tazil aj ten spoluziak co som mu to diktoval :D (dufam ze to tu necita, uz som identifikovatelny :D )
mno a najviac som sa bal literatury, ale tak luck je luck, ucil som sa 1 otazku, dostal som presne tu, z 30tich ;)
hold, vypocital som si ktoru si vytiahnem :P

osud si ma nehce vychutnat v 18tich, on si pocka kym sa so mnou este pohra a potom ma dorazi :D z toho tazim :D

iskierka

aale lost, ved to je potom tvoja sikovnost :) preco by to muselo byt stastie..vynasiel si sa a to je hlavne
haha :D ja som tiez napisala maturitny sloh z nemciny na temu "moja izba" na 100% :D (mala kamuflaz isto nezaskodi..) ja som totiz par dni pred tym citala clanok v NJ o jednej izbe...a nejak som si ho zapamatala..takmer cely som ho napisala do slohu a velmi podobne :D to ze som neopisovala svoju izbu ale nejaku uplne inu fiktivnu nikoho nezaujimalo a ani to nikto nevedel... a co :D inak neviem co by som tam vypotila

lost

ale moj spoluziak to na mature riskol a oplatilo sa mu :D
kricat cely test maturit cez lavicu bol sice adrenalin, ale tak ucitelka bola bud hlucha, alebo sa len na tom smiala :D

no ale, vezmite si ze sa 8 rokov flakate, a potom niekto donesie stovky stran textu, ktory je ako keby z Marsu (nerozumiete tomu), tam nic ine ako "nechat to na osud" nejde urobit :D

lost

iskierka

moja taktika je:

nikdy sa na nic nepripravit :D

ani na maturu, ani na ine skusky napr na vodicak (s oveckom sme to prave preberali na inej teme :) )

a hola, 100% :P

haha, hold niekto musi mat stastie :D

ale v mnoho ked som sa svedomito pripravil, tak som mal 0% :D resp tem pomer namaha:odmena bola na mizernej urovni..

iskierka

ja som zas ten typ co sa serie :D ale dobrovolne a rad :DD
lenze prostredie ma formuje... uz to nie je to co bejvávalo, uz aj ja začínam lajdačíť :)

0vecka

2 iskierka ja to veruze neviem :) ... ale o tom to je ... ked sa clovek dostane k realnemu problemu tak ho treba vyriesit rychlo a lahko a nie sa s tym srat dva tyzdne :-D