Kde je spravodlivosť????

Príspevok v téme: Kde je spravodlivosť????
Lucia_Ke

V škole sme mali za úlohu napísať zaverečnú ročníkovú prácu (za cely prvý ročník štúdia). Podmienka k tejto zaverečnej práci bola tá, že sme museli použiť minimálne 15 použitej literatúry, aminimálne 30% cudzojazyčnej literatúry a napísať min. 15 strán...Spolužiačka, lajdačka, napísala túto prácu sotva na 10 strán, ktorú urobila iba z dvoch!!!!! kníh..túto prácu išla odovzdať len tak zo žartu dnes docentovi, a čo sa nestalo? ani do práce nenakukol a v indexe má Ačko rovnako ako ja, lenže ja som sa s tou prácou fakt natrapila!!!! niesom zavistlivc, len ma serie ta neferovost...

3nttt

a naco to vobec riesis?nestaraj sa do druhych.dolezite je ze si dostala ty acko a je uplne jedno co mal niekto iny a preco.

majkyyy1111

tak to si zacni zvykat- v zivote hra velku rolu aj stastie a sikovnost, kedy dokazes nejaku prekazku nielen preskocit, ale aj nenapadne podliezt ci obist. a nezavid svojej spoluziacke, mozno je sikovna, ale ak bude nepoctivo vybavovat svoje povinnosti prilis casto tak na to doplati bez ohladu na to ci sa ti to paci alebo nie:) umenie je v tom, vediet tu prekazku obist alebo podliest a ulahcit si tak pracu vtedy ked sa to da a ked sa nikto nediva:D ked ale clovek pokusa stastie prilis casto a prilis casto skusa veci len obchadzat, tak sa mu to nevyplati a prinesie mu to len neuspechy:)

Lucia_Ke

no ja som zvedavá, ako napíše bakalársku prácu keď má teraz problém..to už je jej vec, len som strašne nasratá z toho.nie žeby som nepriala..ale no!

lost

neboj, ona padne na hubu a vybije si zuby ked bude musiet zivit samu seba, lebo tam jej peniaze neda nikto zadarmo, respektive mozno, ale to bude musiet prenajimat svoje telo..

spravodlivost dobehne kazdeho ;)