Najlepšia kozmetika na vlasy je...

karolina.

Ja si chcem objednat Tigi sampon aj kondicioner..ale neviem ci sa oplati..? mate skusenost s touto kozmetikou.?

brazilcanka

baby a skusali ste vlasovu kozmetiku z.one milk shake? tiez na suche a krepove vlasy. trochu ma to laka, ale zatial som neskusala, lebo som nikde nenasla ziadne referencie.

Misickaa4

Ahoj,
mne sa zatiaľ najlepšie osvedčil Matrix-biolage.
vyskúšala som toho už naozaj kvantum-drahé, lacné, čisto prírodné, domáce recepty..ale nič z toho mi nepomohlo.
Ale Matrix je naozaj dobrý- spĺňa to, čo sľubuje. Aj čo sa týka objemu vlasov, aj na suché vlasy.
CHI som mala, ale žiaden výsledok.
Takže jednoznačne radím Matrix-biolage.

brazilcanka

zalezi na tom ci mas s vlasmi nejaky problem. ja som si objednala uz davnejsie celu radu CHI a su to zbytocne vyhodene peniaze a stoji mi to v kupelke uz pol roka. mam vlasy huste, suchsie a aj poskodene od predosleho farbenia atd.
kadernicky vychvaluju CHI olejcek - silk infusion, podla mna nic moc, vysledok je kratkodoby,nic neriesi a je plny chemie ako aj cela CHI kozmetika. a ostatne ako Matrix (btw sestra si matrix chvali ale ona ma zdrave vlasy)
velmi dobre su sampony Klorane z lekarne alebo celkom ok je Goldwell. Podla mna tie co si spominala su fajn ale na zdrave vlasy..poskodene to nijak nevylieci. ak si si uz kupila daco daj vediet ci sa ti osvedcili :)