Pripravky na boreliozu podla RNG

Príspevok v téme: Pripravky na boreliozu podla RNG
mrs. Spring

Chcem vopred podakovat za reakciu RNG alebo niekoho zasveteneho.
Moja mama bola niekolkokrat preliecena antibiotikami na boreliozu, zial sa jej zase vratila. Sucasne trpi chronickym unavovym syndromom, krvnym tlakom, znizenou funkciou stitnej zlazy. Rada by som vyskusala produkty ktore tu boli viackrat spomenute v suvilosti s boreliozou. Chcem objednat z americkych stranok hlavne Extrakt z olivovych listov(750mg), GSE, Vilcacora caj (pripadne Una de Gato zo swanson.com, neviem ale ci to je to iste ako samento?), kedze moja mama trpi casto bolestami svalov, klbov, a pracuje hlavou preto pozoruje poruchy sustredenia, vypadky pamate, depresiou, chcem objednat aj Lososovy olej, bude to na zmiernenie tychto priznakov stacit alebo odporucate aj nieco dalsie?
Moja hlavna otazka je vsak v rozvrhu uzivania tychto pripravkov, je ich dost a mam obavu ci sa mozu kombinovat, co poviete na tento postup? :
rano na lacno vypit den vopred uvareny caj vilcacora (z dvoch PL), po ranajkach 1,5g olive leaf extract + 3g salmon oil + 2g vitamin C + 50mg zinok,
po obede 1,5g olive leaf extract + 3g salmon oil,
po veceri to iste ako po obede,
a po 3hodinach pred spanim 2 kapsule probiotik s jablkom. Cez den tiez popijat 1 liter vody so 70kvapkami GSE.
Bolo by to takto v poriadku? velmi by som jej chcela pomoct lebo je z toho fyzicky aj psychicky znicena. Rada by som tiez vedela aky dlhy cas tieto pripravky uzivat, aby som vedela kolko baleni objednat, bude napr. stacit na preliecenie jedno 118ml balenie GSE? a medzicasom nez mi balik pride - co je rozmedzie niekolkych tyzdnov, mozem zvysit prijem vilcacory? len ten mam zatial k dispozicii.
(mohlo by nejak vyrazne pomoct uzivanie collostra?) je to vsetko hodne aj financna zataz, preto chcem zatial kupit len tie naozaj dolezite veci.
A este jedna vec, parkrat tu bolo spomenute ako radi objednavate z usa pripravky, pretoze casto je postovne nizsie ako na slovensku.. nerozumiem tomu pretoze mne vzdy vyratalo postovne od cca 30-40$ (na swanson.com), plus samozrejme dph, pripadne clo.. kde je problem?
Strasne vam moc DAKUJEM za precitanie a pripadne reakcie. Stravila som hodiny citania na tomto fore aj inde, ale spomenute veci mi nie su stale jasne.

fitMonka

Davam do pozornosti aj AC11, kt. by mal pomoct, najucinnejsi extrakt z Uncaria tomentosa (macaci pazur), ktory vyborne pomaha pri bolerioze. Ma 8 USA patentov a je uz k dostanie aj naSlovensku. Pozrite si tu -odkaz odstránený-
Je tam aj odkaz na vela studii a odbornych clankov k tejto latke

RNG

Nuz mmne stacil extrakt z olivovych listov v odporucenych davkach oleuropeinu. Iste bude ucinnejsi s pouzivanim NAC na odmaskovanie, tiez rozntyc enzymov a podobne, ale ja to mam dokazane na 3 clenov sirsej rodiny, takze nemam dovod o tom pochybovat.
A kedze tomu je uz zopar rokov, a nevracia sa im to spat ako po antibiotikach predtym, tak to zrejme zabralo, napriek tomu co hovori pan doktor Klinghart.
Na stastie to nemali komplikovasne s babesiou alebo roznymi virusami, takze to bolo uspesne pri vyse 1/2 rocniom brani tych davok oleuropeinu.
Inac extrakt z olivovych listov pomaha aj pri virusovych, takze neviem, cio aj to nepomohlo v ich pripade. Diagnozy na premnozenia roznych virusov su zatial pre beznych lekarov viacmenej nepristupne, robia diagnozy len z vonkajsich prejavov a aj to len velmi nepresne. Ak je virus vnutri a navonok sa neprejavuje, tak o nom viacmenej nevedia nic.

nenidolezite

Pochybujem ze extrakt z olivovych listov lieči boreliozu, extrakt pomaha velmi na virusi plesne sice aj na bakterie ale na boreliozu je slabi.
Neviem aky špecialny extrakt pouzivaju tvoje zdroje rng ale alternativnym lekarom ako klinghardt a inym nestačil.
Pri borelioze je viac časti liečenia, pričinov odolnosti infekcie mozu byt ine veci ako toxicita tela - ta hlavne.
alebo ine choroby atd a tieto veci sa musia riešit aby sa človek niekam pohol. neni to iba v brani doplnkov!!!

RNG

Vdaka za uvedenie vybornych clankov popisujucich boreliozy a chlamidie,zialbohu neponukaju riesenie a moje lekarske zdroje ho zacinaju aspon naznacovat, co sa sem snazim napisat.
Problem s tymito chorobami, ktore su coraz rozsirenejsie je velmi vazny, zasahuje zdravie statisicov a nemozno ho uz ignorovat, ako to bolo v minulosti. Niewlen samotna choroba, ale najma jej ucinok na nicenie imunity, kde sa casto prejavi nie ako samotna choroba, ale ine komplikacne nakazy, ktore aj ked sa podari potlacit, povodna pricina ostava.

RNG

Ani v USA nie je jednoduche sa dostat k informaciam tych malicko lekarov co sa snazia liecit inac, ako druhi, najma prirodnymio prosdtriedkami, od potravin az po potravinove doplnky. Z vyse 700 000 lekarov v USA je ich zatial len 15 000 a aj to nie kazdy z nich pouziva len prirodne prostriedky. Informacie od tych najlepsich/najznamejsich mozno dostat viacmenej len predplacanim si ich periodik, ktore niektori vydavaju. Inac v tlaci a televizii sa prakticky nikdy nezjavia, o to sa medicky priemysel(monopol) postara. Aj ich prax je vsemoznwe prenasledovana, preto napr je paradoxna situacia, kde vyse 90% lekarov sukromne na seba a rodine berie potichu potravinove doplnky, ale nahlas sa to neodvazia povedat, toboz predpisat svojim pacientom. Lebo od roku 1996 sa sice potravinove doplnky, tj tie ktore su prehlasene za neskodne predavat mozu, ale bez akychkolvek tvrdeni o zdravotnych ucinkoch, Vyrobca, co sa snazi o reklamu so zdravotnymi benefitmi doplnkov sa velmi rychlo ocitne so zavretou vyrobnou, zhabanym majetkom a casto aj vo vazeni.O to sa nasa FDA dokladne postara....

mrs. Spring

Uvedomujem si to, nuz ale, aku sancu ma slovak dostat sa k lekarovi s takymto alternativnym pristupom.. myslim si ze si jediny kto tu tieto ich vysledky a metody sprostredkuva, preto bol nazov temy cielene takto napisany. Viacmenej ma ale presvedcili realne pripady tvojich sesternic, chcela som sa dozvediet aj dalsie skusenosti ludi z tohto fora, zial nik nereaguje..

RNG

Cas odist,blbne mi pocitac a aj tak je tema nazvana divne, lebo ja sem pisem na boreliozu rady hlavne od lekarov, ja sam mam v tom sice trochu skusenosti, ale rozhodne to nie je tema na mna, ale na lekarov co sa tym zaoberaju. Ja som tu len oznamovatel ich vysledkov a metod.

RNG

Nuz co je vyrobene v USA pod prisnou kontrolou nnfa a FDA, dnes nemoze byt nekvalitne v zmysle neuvedenia skutocneho obsahu. A samozrejme to musi byt nezavadne , podobne ako potraviny.
Osobne radsej kupujem zo znamych firiem, ale ked je cenovy rozdiel za obsah privelky, nezavaham a kupim samozrejme lacnejsi ppodukt.Ved kupujem obsahy ucinnych latok, nie znacky a mena na flaskach.

RNG

Nuz co je vyrobene v USA pod prisnou kontrolou nnfa a FDA, dnes nemoze byt nekvalitne v zmysle neuvedenia skutocneho obsahu. A samozrejme to musi byt nezavadne , podobne ako potraviny.
Osobne radsej kupujem zo znamych firiem, ale ked je cenovy rozdiel za obsah privelky, nezavaham a kupim samozrejme lacnejsi ppodukt.Ved kupujem obsahy ucinnych latok, nie znacky a mena na flaskach.

mrs. Spring

praveze obsah oleurpeinu uvadzaju 20%. Nizsie pri Item specifics. Len som sa bala ci to nie je nejaka pochybna znacka, mozno by si mohol vediet.