Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uštipnutie osou

pivonka

ebi777- mudro. Len spresnim, ze pokial ma "haved" zihadlo, toto je bezpodmienecne nutne vybrat a miesto proti otrave dezinfikovat potretim cibulou, cesnakom, palenkou. Ked nie je z tohoto nic poruke a sme v lese, rastu tam byliny. Trosku pozut a prilozit na ranu.

ebi777

SlecnaES

normálna reakcia.. skús si to miesto potrieť rozkrojenou cibuľou, neviem prečo sa to robí, ale moja mamka, babka, prababka, to tak robievali.. tak i ja :) určite to má svoj efekt

kika1166

A SLEcnaES, je to normálna reakcia, nemusíte sa báť, len ak by sa s tým dlhšie niečo dialo, vyhľadajte lekaára.

SlecnaES

Chcela by som poradiť uštípla ma osa a okolo toho sa mi vytvoril opuc po pár minútach aj zmyzol ale štípe to stále veď tam je len bodka

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.