Dukanka, nefunguje

Príspevok v téme: Dukanka, nefunguje
nechudnuca

Ahojte baby, dukanky, prosím vás poraďte alebo ma utešte, dukanovu diétu držím už mesiac aj 9 dní..počas prvej fázy som schudla 3 kg, počítam, že to bola skôr len voda..lebo to bolo zhodené za tri dni..no a potom mesiac mi trvalo kým išli dole ďalšie dve kg dole, len aj to niekedy stále len kolíše a vybehne to naviac, ale dolu nie a nie :( už som z toho zúfalá, či to vôbec účinkuje...po mesiaci aj deviatich dňoch 5 kg dole, necelých, aj to tie prvé tri stratené v prvej fáze, robím dačo zle? najčastejšie jem tvarohy, jogurty s umelým sladidlom stevia alebo kuracie prsia uvarene s cibuľkou..je tam písané, že neobmedzené množstvo a ja dokážem zjesť aj kilo tých pŕs o šiestej večer...to asi nebude dobre, však? nevysmejte ma tu prosím, chcem vedieť či sa môže teda neobmedzene alebo mám aj znížiť dávky??? ďakujem vopred za odpovede..ale prosím nekritizujte...

tono991

nie ze bych bol odbornik na vyzivu ale podla mojho nazoru dieta zalozena na mliecnych vyrobkoch a mäse je vopred odsudena na neuspech. obsah vlakniny = 0, tzn. ze zaludok sa plni len kaloriami (hlavne tuky, bielkoviny, laktoza). skor bych skusil skroboviny s nizkym obsahom tuku (natural ryza, zemiaky, spagety atd.), zeleninu, sem-tam nejake ovocie a HLAVNE! sport, napriklad behanie :)

Dadula56

Kilo?To vazne kilo?A to chces schudnut?Ved to ja nezjem ani za den tolko jedla, nie o siestej vecer.Zapoj logicke myslenie a kup si radsej tu knihu, nejaka stranka ti neda dostatok informacii. Zrejme sa predpoklada, ze ludia pouziju sudnost a nezacnu sa prepachavat masom. Pise sa tam to, ze mas jest tolko, aby si nebola hladna. Myslim, ze na to, aby si necitila hlad netreba sfutrovat kilo masa.

kol_ibrik

ved pouzivaj hlavu preboha, je tam sice napisane, ze neobmedzene, ale to neznamena, ze toho mozes zjest desat kil.. skus jest menej a castejsie

nechudnuca

ako to, že nepochopila? to som zle prečítala? veď na tej stránke je toto: Pri tejto diéte môžete jesť neobmedzené množstvo zo zoznamu 100 povolených potravín, a to v akejkoľvek kombinácii a kedykoľvek.

Tak ako to mám inak pochopiť?? vysvetlite mi to teda..:(

Nela41

No keď ťa nemáme vysmiať tak ti len poviem asi toľkoto NIE NEMOŽEŠ JESŤ NEOBMEDZENE.. A už vôbec nie večer.. Bože!
Skús radšej 90 dňovku, tá má prísnejšie pravidlá, Dukanku si očividne nepochopila