Prvy sex a pocity

Príspevok v téme: Prvy sex a pocity
legislativka

Caute.Viem,ze sa to tu uz asi stokrat pytali,ale ake je to mat prvy sex?
Ake je to ,ked sa snazi chlap do vas dostat a ked je uz vnutri? Dozvie sa,ze som to este nerobila,ked to zatajim?
Ako to preziva muz,ked je s pannou?Aj nad tym v " tej" chvili rozmyslate? Nebolo vam to baby vtedy trapne alebo cudne?
Ja sa trochu obavam,tak ci by ste mi poradili.

wewrku waaa

ked som ja mala prvy sex s mojim prvym chlapcom, panensku blanu som uz mala pretrhnutu, ale viem ze moj prvy sex bol uplne cele zle, mala som len 17 trz mam 19...samozrejme som sa neurobila ale ten kreten sa urobil asi po 3 minutach, nebolo to vobec romanticke, a bolo to tesne ptm co sme mali obrovsky obed cize ani pohodlne....

on bol nemozny lebo bol nadrzany a ja som bola nemozna lebo som nevedela poriadne co mam robit...bol to moj rovesnik....ptm so mzacala chodit so starsimi muzmi a to uz je ina kategorie....uplne uzasne nieco, mala som dvoch 30 rocnych priatelov a trz mam po 40 a je to to milion krat lepsie ako nejaky sopliaci s kt. som chodila co nevedeli vydrzat a romantika im nehovorila absolutne nic....

keby som mohla vratit cas tak sa s tym chumajom nevyspim ale zoznamim sa s niekym starsim kt. vie co robi a urobim to prvy krat s nim....

ale to je len moj pripad, ine to mohlib mat uplne rozpravkove....

no a ak si panna a nemas pretrhnutu p.b. tak to urcite zisti, ale neviem preco by si to mala zatajovat, ptm sa bude k tebe spravat akoby si uz sex mala a bude sa podla toho chovat. nebude taky jemny ako by mal byt ked e s pannou.

no a ten pocit pri vnikani, je asi najlepsi....pokial si vlhka ak nie tak hrozne