Depilačné krémy VEET

Rhea88

Baby ja som ho pouzila a nikdy viac!najma nie na pazuchy! Sposobil mi obrovsku bolest podpazusia, velke zacervenanie az spalenie koze, stipanie, nemozem nosit triko bez rukaviv lebo to vyzera hrozne! A ta bolest! Aplikovala sombto asi na 4 min.,,, do kosa s tym!!!!!

Catali_na

ja mám depil. krém ale z DM balea. Na 1 pokus mi to nevyšlo..ale asi po 2 dňoch, ked som mala čas so to vyskúšala zas a nechala pôsobiť o dosť dlhšie ako kázali... výsledok?? Hladučké jemné nohy :)) ale nemám vždy čas na to aby som to nechala dlho pôsobiť.. 100% je lepšia žiletka

Elinčok

diky za vase skusenosti. aj som si myslela, ze to nebude nic moc. je to dost drahe a aspon to nemusim kupovat.. :D :D :D

Tungsten

je to na nič... mala som v tube, nechávala som si ho aj dlhšie, než kázali (našťastie nemám nejakú citlivú pokožku) a výsledok aj tak nikdy nebol taký, ako so žiletkou, + to dlhšie trvalo, a to mám svetlé jemné chlpy... a okrem toho je to ďalšia zbytočná chémia patlaná na telo, takže som ho ani celý neminula a mám ho hodený v skrini.
teraz používam epilátor a som spoko :D