Duac gel

Príspevok v téme: Duac gel
danielaaa

Takze mam 24 rokov s akne sa trapim odkedy som vysadila antikonc. cize 3 roky, posledny mesiac pouzivam duac gel, akne som nemala take silne a zhlukove, len krupicku a zapalene vyrazky sem tam, tvar mam teraz cistu, vyskusala som uz kadeco a chcela som uz ist na aknenormin, ale duac mi pomohol, doba pouzivania sa odporuca dodrziat 6-8 tyzdnov aj ked duac zaberie skor, cize chcem ho dobrat do konca juna a potom aplikovat aspon 2-3 krat do tyzdna este s jednym balenim duacu, rano si natieram tvar konopnym olejom, po prichode domov poobede sa odlicim a aplikujem sudocrem, zatial mi tato kombinacia velmi vyhovuje, konecne mam cistu peknu plet, len sa bojim, ze ak duac vysadim akne sa vrati.....mate niekto taku skusenost, ze po vysadeni duacu sa akne neskor vratilo??? Dakujem za odpoved

an-e

ja ho tiez pouzivam o 3 tyzdne mam ist na kontrolu ku koznej tak sa jej spytam ci sa po vysadeni duacu mozu problemy vratit, tiez som nemala take silne akne trosku mi pomohol ale krupicka na cele je stale, ty si ju tym duacom vyliecila? lebo mne sa jej stale nedari zbavit