Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Necitim ho

Príspevok v téme: Necitim ho
zvedavaaa

ahojte, prosim pomožte mi!!! s parterom tvorime par už dlhe roky. ked sme sa spoznali už sme mali sex tekže neboli sme novacikovia ale k nemu sme sa hned nehrnuli. ked k tomu prislo bolo vsetko v poriadku jemu aj mne sa to pacilo. teraz vsak nastal mensi problem partner do mna nemože vniknut!!nie že nemože vniknut ja ho moc necitim, este som mu to nepovedala je mi to blbe bojim sa že sa urazi alebo ma necha a to nechcem lebo ho naozaj milujem!! neviete co to može byt? ono nevyskituje sa to zakaždým.snažim sa mu dat vacsi priestor ale nic.prosim pomožte!

zvedavaaa

nepouživa kondom na dlhsiu výdrž ... no ked mu ho "fajcim" je v poriadku. aj ked ideme na plno je tvrdý. .. na misionarovi ho moc necitim z boku je to v poriadku...

Zofiaa

Keď suložíte má ho tvrdý,alebo čiastočne? Ja som tiež môjho necítila a tak som mu dala 1/2viagry do kávičky a mal ho tvrdý ako kameň--bolo to v tom!!!

david_24

Keď ho miluješ, tak sa vykašli na to, či ho cítiš alebo nie. Môže to byť prechodné, možno používa kondóm na dlhšiu výdrž a na teba to pôsobí zle.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.