Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.

Príspevok v téme: Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.
DzanaFX

Nie je to ani strach, alebo...Neviem, proste myslím, že si nebudem vedieť nájsť ľahko partnera kvôli tomu, aká som..Ľudia si o mne myslia, že si hľadám dokonalého muža, lenže to nie je tým...Ja hľadám niekoho, kto mi dá to, čo mi celý život chýba...A to je opora, láska, podpora a pod. Ľudia sa zvyknú rozvádzať a to ja nechcem, chcem niekoho kto dokáže fakt dávať skutočnú lásku, takí ľudia naozaj existujú (ja)...Ja som človek, ktorý vníma svet vnútrom a srdcom...Vnímam všetko inak, ako ľudia okolo mňa, neviem to poriadne vysvetliť, ale ja dokážem aj frabu vnímať, ako niečo fascinujúce a som dosť asi iná v tom všetkom, vzťah beriem naozaj vážne..Nechcem, aby to skončilo, preto do tho dávam celú "mňa"...Som niekedy zničená a niekedy zas veselá, inokedy potrebujem veľmi veľa rozmýšľať a stále sa nad všetkým pozastavujem a chcem sa o tom rozprávať...Ja som si proste vedomá toho, že všetko vnímam inak a bojím sa toho, že nenájdem nikoho, kto by bral život a veci ako ja...Neznášam ľudí čo sa vyvyšujú, nechcem ani nikoho, kto pije, lebo neznášam alkohol, nechcem ani aby fajčil, niekedy si myslím, že mám už len kvôli tomu vysoké nároky, ale vlastne to je asi tou skazenou dobou, že nájsť niekoho takého, je už výnimočné... :-( Mám úplne iné názory, ako ostatní ľudia na život, mám iné názory na všetko...Cítim si ako vyčnievajúca z radu...hmmm

Vemeno

Dzana,

5 mesiacov by sa o teba nesnazil ani uplne idealny muz. Jednoducho preto, ze po tyzdni by si myslel, ze si namyslena.

natusa42

Dzana počuj,ak chceš ja ťa zoznámim s mojím "priateľom " ( ešte stále),ale plánuýjem sa s ním rozísť ...on presne toto isté očakáva,čo ty ..nechceš ????vážne vravím teraz ...

Vemeno

Maoam,

v prvom rade by som sa presvedcil,ci je to naozaj vynimka. Obycajne sa to da zistit do par sekund. Poznam take. K ostatnym zenam necitim odpor, len su pre mna nezaujimave.

ShaulaThalit

DzanaFX: Ide z teba totálny idealizmus a naivita...
Na jednej strane je všetko to, ako vnímaš veci pekné, ale na strane druhej - pripadá mi to ako absolútna hyperbolizácia všetkého, čo si tu spomenula...
Môžem ti povedať dve správy. Prvá je dobrá - na svete existuje vždy niekto, kto sa k tebe maximálne hodí, druhá - tá horšia - je niekde na druhom konci sveta... čo z toho vyplýva (rečnícka otázka)......

DzanaFX

gorge303, ešte raz, ja som toto zažila pred pol rokom, pokúšal sa o to jeden veľmi pekný muž, ale ja som mu povedala na rovinu, že mu neverím a on sa po 5 mesiacoch dobíjania ukázal ako ..... a preto viem, že by som šancu nedala, nedala som ju ani jemu a presviedčal ma 5 mesiacov, tak mi nehovor, čo by osm urobila, keď to viem lepšie ako Ty :-) Lebo ho presne cituješ a ja som to neurobila

george303

DzanaFX
z istotou dokazem povedat ze by si pristala za predpokladu ze by ti bol sympaticky ale jedina prekazka by bola minulost ...
zacal by ako kamarat ,chodil by zatebou , dal by ti nove tc. stym ze to stare zanechal tam kde stary zivot , pisal by ti , Zrazu by si sa stala 100% jeho zaujmu zmenil by sa skor ako by si mu dala sancu zrazu by bol preteba idealny partner, splnil by ti vsetko co by ti vydel na ociach bral by ta na miesta o ktorych si si myslela ze ani nevie ze existuju( muzea,paniatky... ) Klakol by predtebou na kolena stym ze uz prenho existujes iba ty ... Takyto pristup ziadna nevydrzia viac ako 3 mesiace ...

Maoam

Dzana, myslim, ze ona by sa stiahla sama od seba, hned po tom, co by zistila uz z naznakov jeho presvedcenie o zenach.