Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.

Príspevok v téme: Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.
DzanaFX

Nie je to ani strach, alebo...Neviem, proste myslím, že si nebudem vedieť nájsť ľahko partnera kvôli tomu, aká som..Ľudia si o mne myslia, že si hľadám dokonalého muža, lenže to nie je tým...Ja hľadám niekoho, kto mi dá to, čo mi celý život chýba...A to je opora, láska, podpora a pod. Ľudia sa zvyknú rozvádzať a to ja nechcem, chcem niekoho kto dokáže fakt dávať skutočnú lásku, takí ľudia naozaj existujú (ja)...Ja som človek, ktorý vníma svet vnútrom a srdcom...Vnímam všetko inak, ako ľudia okolo mňa, neviem to poriadne vysvetliť, ale ja dokážem aj frabu vnímať, ako niečo fascinujúce a som dosť asi iná v tom všetkom, vzťah beriem naozaj vážne..Nechcem, aby to skončilo, preto do tho dávam celú "mňa"...Som niekedy zničená a niekedy zas veselá, inokedy potrebujem veľmi veľa rozmýšľať a stále sa nad všetkým pozastavujem a chcem sa o tom rozprávať...Ja som si proste vedomá toho, že všetko vnímam inak a bojím sa toho, že nenájdem nikoho, kto by bral život a veci ako ja...Neznášam ľudí čo sa vyvyšujú, nechcem ani nikoho, kto pije, lebo neznášam alkohol, nechcem ani aby fajčil, niekedy si myslím, že mám už len kvôli tomu vysoké nároky, ale vlastne to je asi tou skazenou dobou, že nájsť niekoho takého, je už výnimočné... :-( Mám úplne iné názory, ako ostatní ľudia na život, mám iné názory na všetko...Cítim si ako vyčnievajúca z radu...hmmm

DzanaFX

Vemeno, Pisem o vacsine, nie o vsetkych. Samozrejme, ze kazda o sebe povie, ze prave o na taka nie je.

Takže píšeš o každej :-), teda o všetkých...Nenávidím, keď neikto hádže ženy do jedného vreca a mužov do druhého a posudzuje ich ako celok....

Vemeno

Pisem o vacsine, nie o vsetkych. Samozrejme, ze kazda o sebe povie, ze prave o na taka nie je. Ale spravanie cloveka sa neposudzuje podla toho, co povie, ale co robi.

DzanaFX

george303 vráť s ana zem si videl dakedy, aby sa niekto zmenil od základov?? Lebo ja nie a sľubov som sa napočpvala za dva roky až až...Presne pre toto nie som najivná...Som počúvala dva roky dristy, ež už to zmením, už to zmením bla bla...:-)

george303

Preco nie ?
Kazdy ma nejaku minulost ... A berte to aj stej stranky ze ten chalan by vas pravdepodobne povazoval za zenu s ktorou chce stravit cely zivot ked je kvoli vam ochotny odzakladov zmenit svoj zivotny styl ...

DzanaFX

george, keďž emne sa to stallo, nemože nikto povedať, že by som pod mojím nie myslela áno...:-D

oklahoma, trvalo aj mne, kým mi začali ľudia aj odpovedať :-D

Vemeno, inak to je pravda, čo si napísal, ale to sa mňa zasnetýka, neohováram, nedokážem sa z ľudí ani smiať, nedokážem sa smiať ani z čierneho humoru, nedokážem sa ani zasmiať na niečiej chybičke krásy a hovárať rovesníčky, to nie je môj štýl...Ale pekne si to napísal, s tým, že ženy sú tupé :-DDD

A ja strašne veľa rozprávam, výhoda je ale v tom, že si často odpoviem sama :-D A keďže si odpoviem sama, poviem si to, čo chcem počuť, preto rozvíjam debatu ďalej a nepotrebujem vymýšľať novú :-DDDDDDDDDDD

Maoam

Vemeno: no, asi by si bol sklamany, nazivo napr. malo rozpravam a skor pocuvam a ked, tak sa bavim rada k veci :-)

k otazke Georga: moje nie znamena nie :-)

Vemeno

Maoam,

vela z toho je aj umenie komunikovat. Ja ale pisem o pripade nekonecneho pokrytectva, zbabelosti a zakernosti.

Zeny maju stalu potrebu komunikovat. Na komunikaciu treba mat rozne temy. Kedze vacsine tie temy velmi rychlo dojdu, pretoze su dost tupe=prichadza na rad ohovaranie a podrazenie.