Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.

Príspevok v téme: Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.
DzanaFX

Nie je to ani strach, alebo...Neviem, proste myslím, že si nebudem vedieť nájsť ľahko partnera kvôli tomu, aká som..Ľudia si o mne myslia, že si hľadám dokonalého muža, lenže to nie je tým...Ja hľadám niekoho, kto mi dá to, čo mi celý život chýba...A to je opora, láska, podpora a pod. Ľudia sa zvyknú rozvádzať a to ja nechcem, chcem niekoho kto dokáže fakt dávať skutočnú lásku, takí ľudia naozaj existujú (ja)...Ja som človek, ktorý vníma svet vnútrom a srdcom...Vnímam všetko inak, ako ľudia okolo mňa, neviem to poriadne vysvetliť, ale ja dokážem aj frabu vnímať, ako niečo fascinujúce a som dosť asi iná v tom všetkom, vzťah beriem naozaj vážne..Nechcem, aby to skončilo, preto do tho dávam celú "mňa"...Som niekedy zničená a niekedy zas veselá, inokedy potrebujem veľmi veľa rozmýšľať a stále sa nad všetkým pozastavujem a chcem sa o tom rozprávať...Ja som si proste vedomá toho, že všetko vnímam inak a bojím sa toho, že nenájdem nikoho, kto by bral život a veci ako ja...Neznášam ľudí čo sa vyvyšujú, nechcem ani nikoho, kto pije, lebo neznášam alkohol, nechcem ani aby fajčil, niekedy si myslím, že mám už len kvôli tomu vysoké nároky, ale vlastne to je asi tou skazenou dobou, že nájsť niekoho takého, je už výnimočné... :-( Mám úplne iné názory, ako ostatní ľudia na život, mám iné názory na všetko...Cítim si ako vyčnievajúca z radu...hmmm

DzanaFX

fredieee klikni na moje meno a máš môj mail :-D...inak veľa polemizujete,,,pre mňa je fajčenie jak pre Vás exekúcia, asi každý podľa seba si určuje priority, no vlastne nei asi, ale určite...Mne skôr šlo aj to moje zmýšľanie, či ma vobec dakedy dakto ochopí, ako vnímam všetko naokolo..Ja beriem život ako dar zo všetkého vyberám pozitíva hoci mi nadelil veľa zlého... Ja som taký ten typ, keď ide romantický film a dievča nevie nikam zapadnúť..Je odpadlík a potom príde niekto, kto sa kvôli nej clekom zmení...Takto si predstavujem svoj život :-DDD ale nene :-D

george303

lost
Ale ano bohaty podnikatel ktory behom roka prehral vsetko co mohol ... A iba on sam vie ze uz nema nic ... Takemu priatelia nemaju problem pozicat lenze to este netusia ze nema scoho vracat ...
C ostoho ze ma stale prijem 5000e mesacne ked to dokaze prehrat za jeden slabsi vecer ...

Honor

Radšej fajčiara ako niekoho kto len pije :P Ale ja stále hovorím, že niekde hranica vo všetkom musí existovať. Netolerovala by som krabičku denne, pretože keby bol môj muž tak by mi šlo o ušetrenie peňazí a aj jeho a naše zdravie a zdravie našich detí.

Zatiaľ mám šťastie len na nefajčiarov :D

lost

george303

tak bohaty podnikatel to asi nebude, ak si musi poziciat od niekoho :D
a aj keby bol, tak gambling je proste sport ako akykolvek iny :P

george303

Nechceli by ste za partnera fajciara ??
To asi netusite ze existuju horsie a nebezpecnejsie veci ako je fajcenie ...
Predstavte si mate priatela ,viete onom ze je financne velmi dobre zabezpeceny vsetko je super planujete spolocnu buducnost az jedneho pekneho dna pride papier na exekuciu ... preco ? Hazard ....
A vy nemozte nic urobit nijako mu pomoct pretoze ste otom nevedeli ...
Denne stretam pri automatoch ludi z roznych pracovnych oblati a su medzy nimy aj pravnici,dotkori bohaty podnikatelia ... Sedia za automatom zvoni im telefon , nezdvyhaju , potom zdvyhnu par krat som zacul ako sa snazia si pozicat od znamych a pouzivaju fakt rozne vyhovorky ludia si onich myslia ze su zavodou a v skutocnosti maju iba sialene dlhy ... Tak si rozmyslite ci je fajcenie taka prekazka ...

george303

Nechceli by ste za partnera fajciara ??
To asi netusite ze existuju horsie a nebezpecnejsie veci ako je fajcenie ...
Predstavte si mate priatela ,viete onom ze je financne velmi dobre zabezpeceny vsetko je super planujete spolocnu buducnost az jedneho pekneho dna pride papier na exekuciu ... preco ? Hazard ....
A vy nemozte nic urobit nijako mu pomoct pretoze ste otom nevedeli ...
Denne stretam pri automatoch ludi z roznych pracovnych oblati a su medzy nimy aj pravnici,dotkori bohaty podnikatelia ... Sedia za automatom zvoni im telefon , nezdvyhaju , potom zdvyhnu par krat som zacul ako sa snazia si pozicat od znamych a pouzivaju fakt rozne vyhovorky ludia si onich myslia ze su zavodou a v skutocnosti maju iba sialene dlhy ... Tak si rozmyslite ci je fajcenie taka prekazka ...

DzanaFX

Honor, tak také nároky až nemám :-D, ale mne fajčenie napr vyslovene vadí, nie preto, žeby to vadilo mne osobne, nepozerám na seba (ja som fajčila, doma všetci fajčia, takže to som si už zvykla), ide mi najme napr. o moje deti, alebo ak budem tehotná a mám to dýchať, len to škodí, mne to proste vadí a ťažko budem deťom kázať aby nefajčili, keď ocko bude kuriť jednu od druhej a na 50rokov mi bude kašľať ako tuberák :-D

Rost, tak to som potom veľmi rada, že existuješ :-))))