Oči a kontaktné šošovky

Príspevok v téme: Oči a kontaktné šošovky
Iber

ahojte, o kontaktnych sosovkach a problemoch s nimi sa da najst kvantum informaci na nete, ale ja posledne roky sledujem jeden problem, na ktory som nenasiel ziadnu odpoved ani lekarske vysvetlenie. mnohi z vas tu urcite nosia sosovky, vratane mna - moj problem spociva v tom, ze vzdy akosi vidim lepsie na jedno oko ako na druhe. aj ked som nasiel spravne vyvazenie (sosovky s korekciami, na ktore som videl na obe oci dobre), po nejakom case zacalo byt jedno oko opat veduce. pocul som uz o nejakej takejto teorii - ze jedno oko je vzdy (sa stane) veduce, ale neviem... mate podobnu skusenost? vidite rovnako dobre na obe oci alebo mate tiez pocit, ze jedno oko je na tom lepsie ako druhe? je to samozrejme otazka na tych , co nosia KŠ

lochness

ja mam tiez prave oko slabsie nez lave, ale zda sa mi ze to dost dlho bolo naopak, ako keby sa vymenili proste :) ale myslim ze sa to stalo este predtym nez som zacala nosit KS.. mam pocit ze sa mi zrak stale zhorsuje, ale nechcem si davat zase o polku silnejsie dioptrie, aby mi oci uplne nezleniveli alebo co