nespokojnosť vo vzťahu

Príspevok v téme: nespokojnosť vo vzťahu
marticka

caute, som s priatelom uz dva roky len nejak sa proste s nim nudim, snazim sa vymyslet kadeco aby sme robili ale on je unaveny z roboty a najracej by len stale lezal pred telkou alebo doma za pocitacom. na jednej strane to chapem ze cely den stoji na nohach a potrebuje oddych ale aj tak by som prijala aby sme spolu robili viac veci a nesedeli kazdy sam doma. vymenit by som ho urcite nechcela pretoze strasne ma pritahuje aj po tych dvoch rokoch a krajsieho chalana som snad ani nevidela. a keby som si mala predstavit ze sme kazdy sam a ma nejaku inu asi by som sa zblaznila..proste neviem co mam robit..ma niekto s tym skusenosti poradte mi dikes

Zittko

Mali ste častejšie zapnuť tu telku čo máte medzi nohami ženské,to by ste videli ako často by prepínal a ladil programy:::::bez jebačky niesu mačky! Baúúúúúúúúúúúúúú!!!

adikush28

marticka:ja Ta uplne chapem..
Milujete sa,poznate sa,ale vztah nie je len o tom,ze Ti povie Milujem Ta a tym to konci...
Ked sa nudis uz teraz,co bude o par rokov?.Porozmyslaj velmi dobre a podla toho sa rozhodni.
Nemas co stratit.
Drzim palce,aby si sa spravne rozhodla:)

martica

mi plánujeme spoločnú budúcnosť, aj všetko okolo toho, spoločné záujmy by tu boli..ale proste ked vidím jak je niekdy znudený tak mi je až z toho špatne a pritom navrhujem tolko veci aby sme robili a jemu sa nechce, tak teraz už na to aj ja kašlem nenavrhujem nič a ked sa ma opýta čo budeme robiť tak odpoviem nudiť sa..lebo viem že to nema vyznam nic uz vymyslat

TinaM

Treba si polozit otazku,co od vztahu a partnera ocakavas.Ci sa chces spolu s nim zabavat a kasles na buducnost, nejako uz bude, alebo napriklad uz planujes rodinu. Treba brat do uvahy, ze laska a sexualita casom (rokmi) vyprcha a zostanu na stare kolena "len" najlepsi priatelia. Co ale nemoze vyprchat je radost so spolocnosti toho druheho a spolocne zaujmy. Ak to nemas uz teraz, kasli na sexy telo,takych najdes stovky.

marticka

TinaM - nebývame ešte spolu ale sme dosť často aj cez týžden spolu...no chce ju so mnou pozerať ale mna to nejak nebavi proste nic mi to nedava aj ked sme spolu

adikush28 - držím ti palce, ja som tiež tak ukončila jeden vzťah predtým. Neni som s ním z lútosti ani zo súcitu ja ho lúbim aj on mna,aj ma strasne pritahuje aj ja jeho ako mi tvrdí ale potrebovala by som smiech vo vztahu zabavu a take nieco

adikush28

Dyrberg presne ako pises:)

Uplne si to vystihla..nezila si s mojim priatelom?:))))

Ten isty pripad.

Nik Ta nebude milovat tak ako ja a bla bla bla:))

Vsetko je pekne..laska,pekne slova a vsetko co k tomu patri.Ale nuda vztah zabija a ja som uz chytala posledne mesiace soky.

Dnes sa citim lepsie:)

adikush28

Moj pripad:)

Ale vcera som mu dala zbohom.Bola som 2roky v nudnom vztahu,kt.ma vobec nenaplnal.
Vcera som si povedala dost a skoncila s tym.
Je mi ho luto,citim sa tak divne,ale na druhej strane aj lepsie.
Na mna nik nikdy nepozeral a nebral ohlad.A najvacsia hlupost je pretrvavat vo vztahu zo sucitu alebo z lutosti.
verim,ze ma caka nieco krajsie.

Drzim palce:)

marticka

lenže ja som mala pred ním priatela nebol až tak príťažlivý po nejakom čase pre mna a stále som myslela na iných že s tým by to bolo fajn a s tým a preto to aj stroskotalo. teraz sme spolu 2 roky a ani raz som nepomyslela na niekoho ineho...akože neni mi s nim uplne zle to je jak na hojdacke ze ras sa citim uplne super a som stastna a na druhy den je to uplny opak totalna depka na mna dojde ze potrebujem niekoho ineho asi a tak..no neviem co mam robit