Predlzenie Rodic. prispevku - neodpovedaju na ziadost

Príspevok v téme: Predlzenie Rodic. prispevku - neodpovedaju na ziadost
surne1

prosim vas, je nejaka zakonna lehota, dokedy mam dostat odpoved na Ziadost o predlzenie poberania RP zo zdravotnych dovodov dietata?podala som ziadost pred mesiacom(ako mi nariadili) na prislusnom urade(UPSVaR)aj s lek.spravami, s tym ze mam cakat(?) dokedy nepovedali. mne tuto nedelu konci Rodicovska dovolenka. prosim, aky je dalsi postup, co mam dalej robit? cakat na schvalenie, ci ist sa dakam evidovat?na ÚP-do kolko dni sa musim najneskor hlasit? a vlastne kde vsade? a co vsetko musim dolozit? ake papiere a dokumenty? prosim, poraste mi. najradsej by som sa tomu kolotocu s papierami vyhla, lebo ked mi to schvalia, zas sa budem musiet odhlasovat a prihlasovat atd...najradsej by som kontinualne pokracovala v poberani RP, ale ked doteraz nemam rozhodnutie a ani mi nepovedali dokedy sa vyjadria, len ze mam cakat :( nic viac. vdaka

maricenka

podla zakona o spravnom poriadku maju verejne institucie na vybavenie ziadosti 30 dni (ak nejde o vynimku alebo pod tento zakon nespadaju).

surne1

a vam ostatnym s duchaplnymi odpovedami a tym "co nechapete" : ze mate cas vobec na taketo zbytocne odpovede o ktore sa nik neprosi, tak to vam uprimne zavidim. chcela by som mat tolko casu :)
pekny den prajem

surne1

nik tu s tym nema osobnu skusenost, alebo nevie nic blizsie?
bola by som rada, ak by sa ozval niekto kto si tym presiel. dik