tehotenstvo - prosim vas o nazor

Príspevok v téme: tehotenstvo - prosim vas o nazor
tarannttula

posledne dni ma stale viac zmaha panika ze som tehotna, neviem uz ani spavat, sustredit sa, robila som si uz dva testy, vysli negativne, a hned na to som dostala aj menstruaciu, nemam ziadne priznaky, nevraciam, nic ma neboli, ale pocula som, ze zena prve mesiace ani nemusie vediet ze je tehotna a vsetko je akoby v "normale" ..

co mam robit? mam si spravit este jeden test, alebo mam ist radsej k doktorovi na vysetrenie? zaciatkom jula to budu dva mesiace od vtedy co mozem byt v tom, bolo to s kondomom, zial pretrhol sa, ale priatel sa este vtedy neurobil.

Prosim vas o nazor, neviem ci je to len moja panika, ale bojim sa velmi :( dieta v mojej situacii neprichadza do uvahy,

dakujem vopred vsetkym

anamarie

Priatel sa neurobil (ako teda mozes byt tehotna?????), testy mas negativne, presli dva mesiace. Menzes si mala?
Skor to vyzera na dusevnu poruchu ako tehotenstvo.

tarannttula

sudim podla toho, ze sa mi zda, ze mam z profilu vecsie brucho nez som mavala, neviem ci som len na nom pribrala, alebo to vesti nieco horsie :( alebo si to iba namyslam? .. prosim vas, napiste, co si o tom myslite