Cinstina alebo Arabcina....

Maoam

0vecka, to nie je divne, to robi velmi vela ludi, podvedomy vyber partnera :-) podla svojho rodica.
No, tak ked budes v SA, tak nam zamavaj :D.

0vecka

jj nemka nj ja som bol vzdy taky ze som nikdy nikomu neodporoval ale vzdy som si robil co chcem a to ju strasne vytaca lebo caka ze sa s nou budem hadat ale ja si len poviem svoje a nediskutujem :-D

co je ale horsie cim dalej tym viac v nej vidim svoju matku ... a ja som zase uplny jej otec :-D ... proste trosku divne

Maoam

0vecka, to neznie dobre, daj ju troska do laty, je to Nemka? na tu musis ist stylom 'Zuckerbrot und Peitsche', potom to pojde, uvidis :-).

0vecka

ee stara... akoze no sme spolu pol roka alebo tak... nj problem je ze ona je tak trosku sekera a ja si nenecham rozkazovat ... uz mi dvakrat povedala ze bud bude po jej alebo je koniec a nakoniec vzdy dobehla ... ale podla mna to takto nepojde vecne...

Maoam

0vecka, to je nejaka nova? :-) a zasa problematicka :DD.
O teba nemam obavy, ty pojdes svojou cestou ;-). Kazdopadne tvoj odbor je super.

0vecka

2 Maoam jj to mi je jasne ja by som idealne zostal v de tak 2-3 roky a potom siel niekam ale som si tu nasiel babenku a ona o tom nechce ani pocut... ale zase to aj obcas medzi nami skripe takze uvidim kam sa to o tie dva roky posunie

Maoam

0vecka, ak sa ti v SA nebude pacit, vrat sa do DE, vsak vies, demograficka krivka + Fachkräftemangel, ktory nastane tak o 5-10r., ziadany budes aj vo vyssom veku, v DE vo svojom odbore urcite :-).